Arkadaş Arama:

Arkadaş tavsiyesi ısrarı üzerine evlilik sitesine üye oluyorum

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine üye oluyorum, kendisi çok mutlu ve bu siteden 4 yıl önce evlendi normalde böyle bir şeye kalkışmam bizim adetlere ters ama merak ettim bende bulabilirim belki aradığımı..
Bir sandalın kocaman bir denizde yapayalnız bir şekilde savrulduğu gibi savrulduğumu düşünüyorum. Hayatımda öyle bir liman olması lazım ki o limanda ömrümü geçirebileyim. Hayat boyu insanlar hep bir şeyler isterler fakat her insan istediği şeylere ulaşamaz, bazen bunun hayatımızdaki olumsuzluklardan bazen ise bizim kendi kendimize yarattığımız negatif enerjinin açığa çıkması gibi de düşünebiliriz.
Ben artık olumsuzluklardan ve bu yalnızlıktan fazlasıyla yakınacak bir haldeyim. Hayatıma öyle bir insan girmeli ki beni dünyanın en mutlu ve en özel insanı hissettirsin. Bu tabi ki tek taraflı olmayacak hayatıma girecek kişinin de bunu hissetmesi için her şeyi yapacağımdan emin olabilirsiniz. 39 yaşımın verdiği olgunlukla bunları yazıyorum ve kendimi biraz olsun ifade edebildiğime inanıyorum. Kendine güvenen, içinde romantizmin kırıntılarını hala barındırabilen burdur içi bayları bekliyorum..