Arkadaş Arama:

Canım Annem 125.Bölüm 19 Ağustos Cuma Son Bölüm İzle!

TV8 Canım Annem 125.Bölüm 19 Ağustos Cuma Son Bölüm İzle!…Tv8’de yayınlanan Canım Annem dizisi izleyicilerle buluşuyor. Herkesin ilgiyle ve severek izlediği Canım Annem dizisi izleyicileri hafta içi her gün ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Canım Annem dizisi hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 14.45’te Tv8’de…

Murat ve Nazlı’nın birbirine daha çok yaklaştığını gören Asude daha sert bir planı devereye sokar. Halit, kızının mutluluğunu bozmak istemediği için gerçeği söyleyemez. Asude, Murat’a yanlış adımlar attırmak içn harekete geçer. Murat, Cemre’ye karşı hissettiği mahcubiyet ile Nazlı arasında sıkışıp kalır. Mahrem odayı boşaltma ve Cemrenin ruhu için bir yemek verme planından Hatice’ye bahseder. Nazlı evde yokken harekete geçen Hatice bu duruma oldukça şaşırır. Asude Zeynep’i de devreye sokarak Cemre’nin eşyalarının Nazlı göemden verilmesini engeller. Nazlı ve Murat karşı karşıya kalır.

İtalya’ya tatile gitmek için heyecanlanan Nazlı’nın konaktaki İtalya albümünü görünce kafası karışır. Oya, İzmir’e gitmek için hazırlıklara başlamıştır. Sümbül ve Halit onu vazgeçirememiştir. Sümbül türlü yollara başvursa da Oya Kerem ile aynı şehirde dahi yaşam istemez. Yldız’ın evine gelen Kerem, Güneş ile tanışır. İkili her şeyden habersiz birbirlerini çok severken Yıldız gerçekleri söylemek için cesaretini toplamaya çalışır. Rüstem, Sümbül’ün boşbığazlığı yüzünden Murat’ın peşine düşer.

Bir aşk ve aile dramı Canım Annem yeni bölümleriyle hafta içi her gün 14:30’da TV8’de!

Canım Annem 125.Bölüm 19 Ağustos Cuma Yeni Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız…

Asude, Melek’in oyunu sayesinde Nazlı’nın Furkan’ı baştan çıkarmaya çalıştığını zannetmektedir. Nazlı’ya karşı en başından beri ön yargılı olan Asude için Nazlı artık zengin koca avcısı bir kadındır. Nazlı Asude’nin karşısında kendini anlatmaya çalışsa da Asude buna izin vermez. Nazlı hayatı boyunca uğramadığı kadar büyük bir hakarete maruz kalmıştır. Bunu sindirebilmesi mümkün değildir.

Hayal kırıklığıyla kabuğuna çekilir. Bu defa Murat ona ulaşmakta güçlük çeker. Nazlı’ya ne olduğunu anlamaya çalışan Murat annesiyle de keskin tavırları nedeniyle gerginlik yaşamaya başlar. Yaşananlardan memnun olan tek kişi Melek’tir. Oya, Kerem’le arasındaki meselenin halledileceğine dair umudunu tamamen kaybetmiştir.

Canım Annem 125.Bölüm 19 Ağustos Cuma Son Bölüm İzle!