Arkadaş Arama:

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 6.Bölüm Fragmanı! Gelecek Hafta Neler Olacak?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 6.Bölüm Fragmanı! Gelecek Hafta Neler Olacak?… Show TV’nin yeni dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi 5.bölümü ile 18 Ağustos Perşembe günü izleyicinin karşısına geçti. Farklı senaryosu ve güçlü kadrosuyla merak edilen dizilerden olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin 6.bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor.

Hayata bir sıfır geride başlamış bir grup gencin hayatlarını değiştirecek olan Sadi Payaslı ile tanıştıktan sonraki yaşadıklarını konu alan ve “Herkes ikinci bir şansı hak eder” diyen dizinin birinci bölümünde: Yeraltı dünyasının en korkulan isimlerinden biri olan Yedi Emin, düşmanlarının kendisine düzenlediği bir saldırıda yanlışlıkla bir çocuğun hayatını kaybetmesi üzerine beklenmedik bir karar alıp emniyete teslim olur ve mafyanın çökertilmesine yardımcı olur.

Yedi Emin kayıtlara ölü olarak geçer ve o günden sonra hayatına Sadi Payaslı olarak devam etmeye başlar. Coğrafya öğretmeni olarak Karabayır Lisesi’nde göreve başlayan Payaslı, oraya yanında komiser Songül’le birlikte yerleştirilir. Karabayır Lisesi’nin tek misafiri ise Sadi Payaslı değildir. Islahevinden Adalet Bakanlığı’nın pilot okul uygulamasıyla çıkan Can, Melek, Zülfikar, Mert ve Aylin de bu lisede eğitim görecektir. Hepsinin içeri girme sebebi de hikâyeleri de farklıdır…

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 6.Bölüm Fragmanı Henüz Yayınlanmadı! Fragman Yayınlanır Yayınlanmaz Sayfamızda Olacaktır.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 6.Bölüm Fragmanı! Gelecek Hafta Neler Olacak?