Arkadaş Arama:

A 0

Rüyada Abinin Eşini Görmek Ne Anlama Gelir?


Rüyada abinin eşini görmek, kırgınlıkların bitmesi ve küslüğün son bulmasına yorulurken eski eşini görmekse akrabalar arasındaki husumetin bitmesine yorumlanır. Abinin eski eşinin görülmesi aile içindeki birlik beraberliğin sağlanmasına delalet eder.

1- Rüyada Abinin Eşini Görmenin Anlamı ve Yorumu
Rüyada görülen abinin karısını görülmesi halk arasında saygın bir kişi olacağınıza yorumlanır. Dost meclislerinde sözü dinlenen nasihatine önem verilen kişi anlamına gelir. Abinin hanımı rüyası hayırlı bir rüya olup birçok yerden tartışma ve eleştiri almanıza rağmen maddi yönden elinize geçecek rızka delalet eder.

2- Rüyada Abinin Eşini Hamile Görmek
Rüyasında abisinin eşini hamile olarak görülmesi; o kişinin karnının büyüklüğü oranında ele geçecek olan mala veya dünya nimetlerine sahip olmaya yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin malının artacağına aynı zamanda hayırlı olan bu rüya bolluk ve zenginlik içinde hayır ve menfaate delalet eder.

3- Rüyada Abinin Eşini Dövmek
Abinin eşini dövdüğünü görmek tartışmalardan sonra gelecek olan iyiliklere işarettir. Abinin eşini dövmek, döven vasıtasıyla dövülenin duyacağı bir sevindirici ve hayırlı bir habere alamet eder. Bazen de son sıkıntılı zamanları ifade etmektedir. Rüya sahibinin, bir kimsenin derdine, sorununa çare bulmaya işarettir. Dövülenin ise geleceği parlaktır ve kişinin hayatta ilerleyeceğine işaret eder.

4- Rüyada Abinin Eski Eşini Görmek
Bir hediye alacağınıza işaretle delalet etmektedir. Aynı zamanda rüyayı gören kimsenin geçmişine olan bağlılığına tabir edilir. Esenlik bulmaya yorulan rüya aynı zamanda eski bir sorunun tekrar gündeme geleceğine ve çözüm bulma noktasında çalışma yapılacağını işaret eder.

5- Rüyanda Abinin Eşini Aldattığını Görmek
Mücadele etmeniz gereken insanlara ile karşılaşacağınız zorlukları ifade eder. Yahut içinde bulunduğunuz sıkıntılı bir durumdan bir dostunuz aracılığıyla kurtulacağınıza delalet eder. Bazı kere de bu rüya arkadaş çevrenizi tekrardan gözden geçirmeniz gerektiğini belirtir.

6- Rüyada Abinin Eşinin Öldüğünü Görmek
Zarardan kurtulmaya delalet etmektedir. Bazen de bu rüya, o kimsenin yolculuk yapmasına işarettir. Şayet yolcuysa eğer ailesinin yanına dönmesine delalet eder.