Arkadaş Arama:

A 0

Rüyada Abiye Görmek Ne Anlama Gelir?


Rüyada abiye görmek izzete, şerefe, dünyaca İyiliğe, arzu ve isteklere nail olmaya yorulur. Rüyada abiye zengin, fakir için hayır demektir. Rüyasında abiye elbise gören için süs ve bezeğe, ilim ehli kadın için takva ve mertebeye işarettir. İşlemeli abiye, bir yerden dünyalık gelmesi anlamına gelir.
Kırmızı ya da fuşya abiye görülmesi hayra, bu abiyeyi toplamak yahut saklamak mal elde etmeye tabir olunur. Gelinlik abiye gören sevinç ve neşeye kavuşur. Hane halkı için bolluğa, genç kız için kısmetinin açılacağına yorulur.

Rüyada pembe abiye görmek iyimserliğe yorulur. Rüyayı gören kişinin yapacağı mücadele sonucunda hedefine varacağını ifade eder.
Rüyada mavi renk abiye mavi renk abiye umut, samimiyet, aşk manalarını taşır. Turkuvaz mavi renk abiye; aşık olmaya, bebek mavisi abiye; samimiyete, normal mavi renk abiye umutlara işaret eder.
Rüyada lacivert abiye kıyafet görmek Lacivert abiye görülmesi sizin resmi bir toplantı için davet edileceğinize işaret eder. Bazen de bu rüya yeni arkadaşlıklar edinmeye ve sakin bir hayat yaşamayı tercih ettiğinize delalet eder.
Kırmızı abiye Her ne kadar tartışma olarak tabir edilse de rüyada kırmızı abiye; aşka ve sevdaya delalet eder. Bekar kimse için mesut olacağı bir delikanlıya yorulur. Romantizmi simgeler. Mutlu bir yaşam anlamına da gelebilmektedir.

Turuncu renk abiye Rüyada görülen turuncu renkteki abiye cömertliğe, atılganlığa, adalete, amirliğe, işte başarıya, evdeki mutluluğa, canlılık ve dürüstlüğe yorumlanır.