Arkadaş Arama:

A 0

Rüyada Abluka Görmek Ne Anlama Gelir?


Rüyada abluka altına alınmak; yani muhasara görmek, kuşatılmak, can sıkıcı haberdir. Rüyada abluka altında kalmak yani kendi oturduğu meskenin düşmanlar tarafından ablukaya aldığını görmek, hiç beklenmeyen bir yerden yardım ve para elde edeceğine delâlet eder.
Etrafındaki ablukayı yararak bundan kurtulduğunu görmek, işinde ve ticaretinde ilerleyerek para kazanmak için hiçbir engeli kalmadığına işarettir. Bir sevdiği kişinin abluka içinde olduğunu ve onu kurtarmak için kendisinden yardım beklendiğini görmek, mali durumu bozuk bir kimsenin ondan borç para isteyeceğine delildir.

Rüyada abluka altına alınmak; Etrafının kuşatılarak ablukaya alındığını görmek, düşmanları tarafından işine sekte vurulacağına ve rakipleri yüzünden büyük zararlara uğrayacağına delalet eder.
Rüyada abluka altına almak; Bir kavmi abluka altına aldığını, üzerlerine mermiler attığını gören; bir toplulukla tartışır. Attığı mermiler isabet kaydederse, tartışma sırasında söylediği sözler tesirli olur. Abluka altındaki insanlara yüksekten mermi attığını gören, tartıştığı kişilere üstün gelir.
Ateşin çevrenizi kuşattığını görmek; ateş miktarınca haram mal elde edeceğinize tabir edilir. Aydınlığın sizi kuşattığını görmek; Önemli bir şahsiyetten ilmi ve dini konularda bilgi alacağınıza tabir edilir. Melekler tarafından kuşatılmak; huzura işarettir.
Rüyada periler tarafından abluka altına alınmak; iki sevgili arasında çekimser kalacağınıza ve hangisini tercih etmeniz gerektiği konusunda zorlanacağınıza yorumlanır.

Rüyada abluka altında kalmak: Kendini abluka altında gören, sıkıntıya düşer. Bir çember içinde kalır. Ablukayı zahmetsizce yarmak; iyidir. Fakat bu esnada müşkülat çektiğini, zorluklarla karşılaştığını görmek iyi değildir. Hisarda savaş aletlerinden birini arayıp bulamayan kuvvetini kaybeder. Şayet aradığı silahı bulursa zafer kazanır.