Arkadaş Arama:

A 0

Rüyada Acı Çekmek

Rüyada Acı Çekmek Ne Anlama Gelir?
Genel olarak rüyada acı çekmek vücudunda veya başında bir ağrı veya acı bulunduğu şeklinde bir rüya görmek, özel meselelerini başkalarına anlatmaması ve bazı şeyleri kendisine saklamayı öğrenmesi gerektiğine işarettir. Rüyada ameliyat olup acı çektiğini görmek ise rüyayı gören kişinin keyifli bir hayat süreceği demektir. Ayrıca sıkıntıların son bulacağına delildir. Aynı zamanda maddi kazancının artış göstereceği anlamına gelir.
Diş acısı çekmek: Rüyada diş ağrıması yakında sevindirici bir haber alacağınıza işarettir. Bir yerinizi acıttığınız görmeniz ise dostlarınızın iğneli sözleriyle karşılaşacağınızı gösterir. Rüyada acı çektiğini görmek büyük bir huzur ve mutluluğa işarettir.

Rüyada her hangi bir yerinin acıdığını duymak ve görmek yahut rüyada acı çekmek yeni bir işe gireceğine; acıyan yerinin iyileşmesi için bir ilaç aldığını görmek, büyük bir kişiden yardım göreceğine işarettir. Acıyan yerinde bir çıban veya ona benzer bir yara varsa kısmete tabir edilmektedir. Yarayı ameliyat yaptırdığını görmek, kısa zamanda zengin olacağına delalet eder. Rüyada acı duymak bazen gerçek acıyla bağlantılıdır. Sembolik olarak ise acı duygusaldır.
Sonuç olarak rüyada acı çekmek iyiye delalet eder. Rüyayı gören kişinin rahat bir yaşam sürmesine, kendisini mutlu edecek bir gelişmenin meydana gelmesine işarettir. Aynı zamanda zor günlerin bitişi ile yorulmaktadır.
Rüyada acı hissetmek; Rüyayı gören kişinin etrafında bulunan kişilere karşı tedbirli davranması gerektiğine işaret eder. İnsanlara çabuk güvenmemesi gerektiğini, dikkatli olması gerektiğini gösterir.
Rüyada diş acısı çekmek: Yaşamda meydana gelecek güzel gelişmelere yorulur. Rüyayı gören kişinin yaşamında olumlu olayların meydana geleceğine delalet eder. Tüm arzuların hayat bulmasına, meslek hayatında kazancın artış göstermesine işarettir.

Rüyada baş ağrısı çekmek: Rüyada baş ağrısı sonucu acı çekmek, rüyayı gören kişinin, davranış ve lafları nedeniyle sıkıntıya düşmesine delalet eder. Sonrasında ise pişmanlık duyup durumu düzeltmeye çalışmasına yorulur.
Rüyada vücutta yara görmek: Rüyayı gören kişinin doğru yoldan vazgeçmesine, hatalı adımlar atarak başını derde sokmasına işaret eder.