Arkadaş Arama:

A 0

Rüyada Ahududu Görmek


Rüyada ahududu görmek kişinin geçim sıkıntılarının biteceğine, helal mal kazanacağına delalet eder. Rüyada görülen ahududu meyvesi, hayırlı olacak kısmetler anlamına gelir. Rüya sahibinin yüzünü güldürecek güzel olayların yaşanacağı anlamına gelir. Kişinin rüyasında ahududu görmesi işlerdeki verimin artacağına delalettir. Rüyada ahududu meyvesini yemek ise berekete kavuşmaya, işleri yoluna ve düzene sokmaya, güzel haberler almaya yorumlanır. Rüyada ahududu ağacı görmek, kişinin ağız tadına, aile içen esenliğe ve ferahlığa işaret ederken aynı zamanda kişinin rahata kavuşacağı maddi anlamda gelirinin artması anlamına gelir. Kişinin işlerinde başarılı olup, övgü dolu sözler işiteceğine yorulur. Ahududu güzel ve iyi olana tabir edilir. Ahududu çok güzeldir ve hayırlara alamettir. Kısmetli olacak, süreklilik ve başarı getirecek işlere atılmaya alamettir.
Rüyada Ahududu Yediğini Görmek

Rüyasında ahududu yediğini gören kişinin ağız tadı yerine gelecek demektir. Rüya sahibinin afiyette olacağına, sağlıklı bir hayat süreceğine ve sevdiklerine kavuşarak istediği aile hayatını kuracağına rivayet edilir. Bu rüya ömür boyu sürecek güzelliğe ve huzura delalet eder. Rızıktan ve sağlıktan yana bolca nasiplenmeye delalettir.
Rüyada ahududu topladığını görmek
Rüyada ahududu almak, kişinin çalışmalarında istediği kazancı alacağına yorumlanır. Rüyada ahududu toplamak, hayırlı işlerin meyvelerinin toplanması anlamına gelir. Kişinin rüyasında ahududu topladığını görmesi, kısmet biçiminde yorumlanır. Rüyasında ahududu topladığını gören kişi için zorlukların bittiği şeklinde yorumlar yapılmıştır. Güç ve kudret sahibi olmaya alamettir. Rüya sahibinin hayırlı bir işe girişeceğine ve yaptığı seçim sayesinde mahcup olamayacağına yorulur. Ahududu almak şans olarak değerlendilir. Rüyayı gören kişinin işlerinin kolaylaşacağı, rahatının artacağı şeklinde tabir edilir.
Ahududu Nedir, Faydaları ve Ahududunun Özellikleri Nelerdir?