Arkadaş Arama:

A 0

Rüyada Arapça konuşmak ne demek?


Rüyada, güzel ve açık bir şekilde Arapça konuşmak, misli ve benzeri olmayan şeref, izzet ve mülke işaret eder. Rüyada Arapçayı güzelce konuştuğunu görmek, dünyaca büyük işlere sahip olmak demektir. Bazı kere de güzel Arapça konuşmak, izzet ve hüküm vermektir. Her şeyin en güzelini Allahu Teâlâ bilir. Allah’a hamd olsun.
Rüyada güzel ve açık bir sekilde arapça konuşulması, benzeri olmayan izzet, şeref, rızk, mal ve mülke erişmektir. Eğer rüyayı gören tüccarsa, bulunduğu yerde isim yapar. Herhangi bir zanaatkarsa yine isim yapar.

Rüyada Arapça bir şey okuduğunu gören kimse, izzet ve yüceliğe erişir. Eğer günahkarsa Allah (C.C.) onun günahını af ve tevbesini kabul eder, fakirse zengin, borçlu ise, borcunu öder. Şahitlik yapacak ise, doğru şahitlik yapar veya yanında bulunan emaneti sahibine teslim eder.
Rüyada Arapça konuşmaya çalışmak
Rüyada Arapça konuşmaya çalışan, bir mirasa erişir, şifa bulur. Arapça konuşmaya çalışmak hayırdır. Bu rüyayı gören alim veya hakim olur yada büyük hayra nail olur.
Her zorluktan sonra kolaylığa delalet eder. Rüyada Arapça konuşmaya çalışmak:, Cenab-ı Hakk’ın: Hiç kuşkusuz, “Kesin olarak bunları ona bir insan öğretiyor” dediklerini biliyoruz. Oysa ona öğretiyor dedikleri kişinin dili yabancıdır, bunun dili ise açık seçik Arapça’dır.) mealindeki ayet gereğince, çetin olan işleri kolaylaştırmaya delalet eder.