Arkadaş Arama:

H 0

Rüyada Arkadaşını Hamile Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada arkadaşını hamile görmek, gerek erkek ve gerek kadın için her durumda hayırlıdır. Arkadaşının hamile olduğunu duymak malın artmasına yorumlanır. Bu rüya hayır ve menfaattir. Ebu Said El Vaiz’e göre; bir kimsenin arkadaşını hamile olarak görmesi mal, bir erkeğin arkadaşını hamile görmesi hüzün ve kederdir.
Rüya sahibi için hamile olan arkadaşının karnı büyüklüğü nispetinde mal ve dünya nimetlerine işaret eder. Uzun zamandır beklenen bir işinin gerçekleşeceği anlamına gelmektedir. Bazen de arkadaşını hamile görmek aşk ve muhabbet demektir.

Rüyada Evli Arkadaşını Hamile Görmek
Bu rüyayı gören kişi sevdiği bir kişinin hamilelik haberini alabilir. Rüyada hamilelik ya da bebek bolluk, bereket ve hayırlı iş demektir. Eğer arkadaş gerçekten hamileyse sağlıklı bir çocuk doğuracağına işaret etmektedir.

Maddelerle Arkadaşını Hamile Görmek

Kişinin dünya görüşü hamile arkadaşının karnı büyüklüğü kadar genişleyecek ve zenginleşecek anlamına gelmektedir.
Eğer kişinin arkadaşı rüyada bir çocuk doğurursa eline büyük bir para geçeceği anlamına gelmektedir.
Bazı tabirciler bu rüyayı kişinin, sorun ve endişelerinin ortadan kalkacağına yormuşlardır.
Rüyayı gören kişi esnaf veya ticaretle uğraşıyorsa, yapacağı bir işten para kazanacağına yorulur.
Bazı kerede rüyayı görenin kara sevdaya tutulacağına yorulmaktadır.
Hamile arkadaşının ikiz bebek doğuracağına rivayet edilir.

Rüyada Bekar Arkadaşını Hamile Görmek
Bekar arkadaşını hamile olarak görmek, malın artmasına, övülmeye, izzet ve şerefe nail olmaya işaret eder.Yakın arkadaşının hamile görülmesi dünyaca eline geçecek olan fazla mala işaret eder.
Lise arkadaşının hamile olması bu rüya iş arayanlar kimseler için yeni bir iş kapısı olarak tabir edilir. Bekar kimseler için hayırlı ve güzel kısmet şeklinde de yorumlanır.