Arkadaş Arama:

B 0

Rüyada Bahçe Sulamak


Rüyada hortumla bahçe sulamak dünya ve ahiret mutluluğuna, duvarla çevrili yeşil bahçenin sulanması, dindar ve mutlu bir aileye yorumlanır. Bahçe sulamak dünyaca güçlü olmak demektir. Bahçe sulanması, dünya nimetlerinden istifadeye, gönül zenginliğine, sevap kazanmaya, niyet ve amel güzelliğine delalet eder.

1- Rüyada Bahçe Sulamanın Yorumu ve Anlamı
Rüyada tarla, bahçe, bostan ve bağ suladığını gören kimse, bolluk refah ve berekete erişir. Bahçede görülen sur ya da çit kişinin din ve dünyaca güçlü olmasına işarettir. Bahçe duvarı devlete, ağaçlar ve diğer bitkiler bu devletin ileri gelen memurlarına işarettir. Bahçe içindeki ağaçlar akrabaların işaretidir.

Bir kimsenin rüyasında ev bahçesini sulaması evlada, mala ve mutluluğa, herkes için hayra yorulur. Daha hayatın başında iken yorulmadan başarıya ulaşmaya işaret etmektedir.

2- Rüyada Hortumla Bahçe Sulamak
Bazı rüya yorumcularına göre, bahçesini hortumla suladığını gören kimse, layıksa büyük bir makama gelir ve halktan menfaat sağlar. Kişinin kendi bahçesini hortumla sularken görmesi; o kişinin sıhhatinin iyiliğine, sevgi ve mutluluğu yakalamış olacağına yorumlanır. Rüyanızda bahçenizi hortum ile suladığınızı görmeniz; yaşlandığınız zaman kendinizi ferah ve bolluk içinde ve sizi seven ahbaplarını ile birlikte bir hayat geçireceğinize yorumlanmaktadır.

3- Rüyanda Kovayla yada Fıskiye ile Bahçe Sulanması
Rüyanızda kovayla bahçe sulanması zorlu bir süreçten sonra ele geçecek rızkı ve aile halkı için yaşanacak mutlu gelişmeleri işaret etmektedir. Bazı tabircilere göre rüyada fıskiye ile bahçe sulamak yüksek bir mertebeye erişmeye delalet eder.
Kişinin rüyasında bir bahçeyi kovayla suladığını görmesi; o kişinin arzusuna kavuşabilmek için çok çalışması gerektiğine yorumlanmaktadır.

4- Rüyada Yeşil Bahçe Sulamak
Evinizin bahçesini yemyeşil şekilde görülmesi ve bir şeyler ekip sulanması bir eve sahip olacağınıza işaretle tabir edilir. Bir kimsenin rüyasında yemyeşil çiçeklerle bezenmiş bir bahçe sulaması; o kimsenin muradına ereceğine ve güzel bir meşgalesi olacağına delalet eder.

5- Rüyanda Ekili Bahçeyi Sulamak
Bolluk ve bereket demektir. Ekili bir bahçe suladığını gören rüya sahibi, hidayete erer. Doğru yola yönelir. Bazıları demişlerdir ki: İçindeki ekinlerin ve bitkilerin cinslerini tanıdığı, kendine ait bir bahçeyi suladığını görenin dini ve itikadı sağlam olur. Rüyada başka birine ait bir bahçe sulamak, dindar insanlarla arkadaş olmaya delalet eder.