Arkadaş Arama:

B 0

Rüyada Balık Tutmak Nedir? Ne Anlama Gelir?


Rüyada balık tutmak işlerinizin yoluna gireceğine, elde edilecek rızka, gelirin artacağını, para ve ve menfaat elde edileceğine delalet eder. Rüyasında denizde balık tuttuğunu görenin eline para geçer ve sevinçli haberler alır. Taze balık tutmak hayır, fayda ve ferahlanacağı bir söz anlamına gelir.
Çok sayıda balığı tutması servete ve balığı tutanın ele geçecek toplu paradır. Rüya sahibinin helalinden kazanç edeceğine yorulur ve büyük bir kısmettir.

Rüyada Karanlık Sularda Balık Tutmak: Yakın zamanda kötülük, acılar veya sıkıntı ile karşılaşacağınız anlamına gelmektedir. Tuzlu Sularda Balık Tutmak: Zorluklarla karışılaşacağınız anlamına gelmektedir.
TUTTUĞU BALIĞI KAÇIRMAK: Yaklaşan kısmet ve servet olarak yorumlanır.

1: Rüyada Balık Yakalamak
Kişinin rüyasında balık yakalaması mülk edinmeye ve sürekli fayda elde edeceğine tabir edilir. Rüyada temiz sularda balık yakalamak para ya da güzel sözler işiteceğiniz ya da bir oğul sahibi olacağınıza işaret etmektedir.

2: Rüyada büyük balık tutmak
Rüyayı görenin çalışmasının ve emeğinin karşılığını alacağını gösterir. Rüyada kocaman büyük bir balık tutmak maddi anlamda kazanç elde etmektir. Bazı tabirciler büyük balıkları tutan kişinin çalışmadan elde edeceği kazanç şeklinde tabir etmişlerdir.

3: Rüyada balık tuttuğunu görmek
Kişinin rüyasında balık tuttuğunu görmesi rüya sahibinin elde edeceği büyük maddi ve manevi kazancı gösterir. Rüyada büyük bir balık tuttuğunu görmek kişinin kısmetinin açılacağına ve eline bir miktar helal para geçeceğine işaret eder.

4: Rüyada Elle Balık Tutmak
Elle balık tutulması kararlılık ve hırslılık olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin önüne gelecek zorlu işlerin üstesinden geleceğine yorulur. Rüyada elle balık yakalamak büyük kısmettir. Eliyle balık tutan her ne şekilde olursa olsun şansının açılacağına rivayet edilir.
Rüyada Elle balık tutmak rüyayı görenin helalinden rızkını kazanacağına yorumlanır. Emeğinin karşılığını görmeye ve bereketli bir gelir elde etmesine işaret eder. Rüyada elle büyük balık yakalamak ise emeğinin karşılığını almaya işaret eder.

5: Rüyada balık avlamak
Kişinin çok balık avlaması rüyayı gören kişinin mülk ve paraya evli için çocuk sahibi olunacağına işaret eder. Rüyada balık avlamak kişinin mutlu olacağı iç açıcı müjdeli bir habere yorumlanır. Aynı zamanda bu haber sayesinde rüya sahibinin elde edeceği kazancı ifade eder.

İş hayatında büyük bir fırsatına veya yapacağı yeni bir işte büyük bir fırsat şeklinde yorumlanır.
Sürüyle balık avlamak yönetici konumuna geçeceğine ve eline büyük miktarda para geçeceğine işaret eder.

6: Rüyada oltayla balık tutmak
Kişinin rüyasında oltayla balık tutması rüya sahibine, tuzağa düşmemesi noktasında bir uyarı sayılabilir. Ayrıca rüyada oltayla balık tutmak hileyi ifade eder. Bazen zorbalıkla elde edilen helâl mal olarak tabir edilir.

Eğer rüyanızda oltayla balığı tutmaya çalışıyorsanız bu yakın zamanda heyecan ve zevk duyacağınız bazı gelişmeler olacağına tabir edilir. Bazen de bazı zararlar ile karşılaşacağınız şeklinde tabir edilir.
Oltayla suda balık tutmak zorluklar ile karşılaşıp yavaş yavaş fayda göreceğiniz işleri gösterir.

7: Rüyada Balık Tutmaya Çalışmak
Balıkçılar için bol rızka işarettir. Herhangi bir kimsenin dere, deniz veya akarsudan balık tutmaya çalışması, akrabası tarafından mirasa konmakla yorumlanır. Rüyada balık tutmaya çalışmak büyük servettir. Rüyasında balık tutmaya çalışan kişi eğer bekarsa sahil şeridinde yaşayan varlıklı biriyle evlenir.

8: Rüyada balık tutmaya gitmek
İş hayatında büyük bir fırsata ve kazanca yorumlanır. Bazı tabirciler zahmetle kazanılacak mala ve mülke yorumlamışlardır. Genel anlamda rüyada balık tutmaya gitmek kişinin yapacağı çalışmayla zahmet çekmeden eline yüklü miktarda para geçeceğini ifade eder.