Arkadaş Arama:

P 0

Rüyada Birinden Para Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyada birinden para almak, ticaret işiyle uğraşmaya yorumlanır. Para almak, maldır. Samanlıktan para almak izzet ve kuvvettir. Ölüden para almak zulümden kurtulmaktır. Para biriktirmektir. Hayatınızın düzene gireceği anlamındadır. Para almak bazen dostlarla görüşmeye, sıkıntıdan sonra rahata ermeye, sözün tükendiği yerde maddi imkanların devreye girmesine işarettir.
Rüyada paraya rastladığını görmek, meşakkat ve usanca delâlet eder. Çünkü para insanı daima meşgul eder, onu kazanmak için insan çok kere meşakkatlere katlanır.

Rüyada ticaret yapmak için birinden para almak, zahmetsizce ele geçecek kazanca delâlettir. Para almak, ticaretinde kâr ve fayda gören kimselere işarettir.
Bir kimsenin rüyada para alması, eğer ehil ise bir şehre vali olmasına alâmettir. Melikin emirlerini yerine getiren vekili veya sözcüsüne delâlet eder.
Rüyada para dolu cüzdanı aldığını görmek, rüya sahibini fakirlikten emin kılacak bir sanata işaret eder. Rüyada peşin para alınması, rızkı yenilemeye işarettir.
Rüyada şeker satıp, karşılığında birinden gümüş para almak, halka karşı güzel muameleye, güzel ahlâka ve hoş söze delâlet eder. Rüyada mimarın yaptığı iş karşılığı para alamaması, fazilet sahibi bir kimseye delâlet eder.

Bir kimsenin rüyada sarrafa bir altın verip karşılığında gümüş para aldığını görmesi, eğer mahkemesi varsa, davasını kaybetmeye delâlet eder. Eğer sattığı şeyler karşılığında para almıyorsa, emanete riayet eden hatırlı ve insanlar arasında büyük görülen kişiyi ifade eder.