Arkadaş Arama:

C 0

Rüyada cacık yapmak ne anlama gelir?


Rüyada cacık yapmak, devlet hizmetine girmeye veya büyük işler başarmaya, helal rızka, ilim ve rızka, sevinç ve sürura delâlet eder. Rüyasında salatalıkla cacık yaptığını gören, bir şey yapmak arzusunda olanlar için hayra ve menfaata işarettir. Satmak için cacık yaptığını görmek, maişetinin ve rızkının bolluğuna işarettir. Memur birisinin rüyasında cacık yapması, maaşının artacağının alâmettir.
CACIK yapmak için hazırlık yapıldığını görmek, kısmetin açılmasına; bekâr için evlenmeye, evli için de güzel ve hayırlı bir çocuğa sahip olmak anlamına gelmektedir.

Bazı rüya tabircileri Rüyada cacık yapıp yenilmesini gönül ferahlığı ve neşeli olma ile tabir etmişlerdir. Rüyada cacık içmek veya birinin cacık içtiğini görmek, fakir için zenginliğe, izzet ve şerefe delâlet eder. Rüyada cacık içmek rızkın genişliğine, kıymetli ve değerli dostlara delâlet eder.
Rüyada cacık yapan birini görmek
Yapımı kolay olduğundan rüyada cacık almak meşakkat çekilmeden elde edilen mala işarettir. Cacık yapan birini görmek te bu şekilde tabir edilir. Rüyada birinin cacık yaptığını görmek, şifa bulmaya ve afiyete alamet eder.
Rüyada cacık yemek

Rüyada cacık yapıp, karıştırıp yediğini görmek yada cacık içmek rızkın genişliğine, kıymetli ve değerli dostlara delâlet eder. Rüyada yoğurtlu cacık yemek, kısmetin açılmasına; bekâr için evlenmeye, evli için de güzel ve hayırlı bir çocuğunun doğmasına tabir edilir.
Rüyada cacık ikram etmek
Yine birisine veya misafire cacık ikram ettiğini görmek, çok çok kıymetli bir dost edinmeye işarettir. Cacık ikram ettiğini görmek, helal mala, ilme, hikmete, rızka ve mülke delâlet eder. Yine birisine ayran ikram ettiğini görmek, çok çok kıymetli bir dost edinmeye işarettir.
Rüyada salatalık cacık yapmak

Rüyada salatalık cacık yapmak her şekilde hayırdır. Rüya sahibi için menfaat ve çok kâra delâlet eder. Bu rüya hayır ve manfaate ve kazanca işarettir. Birbiri ardınca meydana gelecek rızık ve faydalara tabir edilir.