Arkadaş Arama:

C 0

Rüyada Cadı Görmek


Rüyada cadı görmek kendisinin dışında oluşan bir problemle karışıp, zor durumda kalınacağına işaret eder. Bir tartışma veya kavgaya karışacağınız anlamına da gelir. Rüyanızda bir cadı ile arkadaşlık ettiğinizi görmeniz, hayal kurarak bazı olmayacak şeyleri yapmayı düşündüğünüze işarettir. Sevdiğiniz bir kişinin tavırlarından dolayı üzüleceğiniz anlamındadır.
Günümüz rüya yorumcularına göre rüyada görülen cadı, hayırla yorumlanmaz. Rüyada cadı görmek, hayalle yorumlanır. Bir cadının sizi süpürgesi üzerine alıp, havalarda gezdirdiğini görmeniz, havadan bir para kazanacağınızı delalet eder. Bir rivayete göre; Rüyada cadı kıskançlık ve fitne ile tabir olunur. Rüyasında bir cadı ile konuştuğunu görmek, esiyle kavga edeceğine; cadının kendisine bir tılsım verdiğini görmek, bir kız çocuğu olacağına; cadının birdenbire ortadan kaybolduğunu görmek, sıkıntı ve dertlerinden kurtulacağına delalet eder.

Rüyada cadı görülmesi kendisi ile ilgili olmayan bir soruna karışıp, sıkıntı çekeceğini belirtir. Rüyada cadı, entrikacı, yalancı ahbap, tatsız dedikodu, ani aksilikler ve uğursuzluk olarak yorumlanır. Rüyada cadı görmek kendisinin dışında oluşan bir problemle karışıp, zor durumda kalınacağına işarettir. Bir tartışma veya kavgaya karışacağınız anlamına da gelir.
Rüyada cadı kovalamak güzel, hoş olan bir kısmete işaret eder. Ayrıca sıkıntıların bitmesine ya da ümitlerin gerçekleşeceğine çağrışım yapar. Rüyada cadı saldırması iki kişinin arasında söz getirip götüren kötü yürekli biri olarak tanımlanır. Rüyada cadı kısmetin açıldığına, şansın döndüğüne yorumlanır. Rüyada cadı kovalamak ise, düşmanı üzecek bir habere işaret eder.