Arkadaş Arama:

Ç 0

Rüyada Çanta Görmek


Rüyada çanta görmek veya toplamak; bir iş için gerekli olan para ve diğer zorunlu şeyleri tedarik etmeye ve bir işe kalkışmaya işarettir. Rüyada çantalar görmek, bir işe başlamak için uygun zamanın geldiğine işaretle birlikte rızka delalet eder. Erzak çantası rızk demektir. Rüyada çanta, mal ve kazanca işarettir.
Rüyada Çanta Görmenin Anlamı ve Yorumu
Rüyada görülen çanta, bolluk ve berekete işarettir. Bundan dolayı kişi rüyada çanta görse eline hiç beklemediği bir yerden gelecek olan rızk, para, bolluk ve bereketi ifade eder. Rüyada çanta, maddi veya manevi açıdan kazanç sağlayacağınıza işarettir ve rüya sahibinin malı, serveti, hazinesi ve rızkıdır.

Rüyada Para Dolu Çanta Görmek
Para çantası geçim ve dirliğe, Boş para çantası üzüntüden kurtulmaya, Valiz türü çanta yolculuğa, bir yere gönderilecek elçiye ve rızka, işlerinizde başarıya işarettir. Eğer bunlar yırtık veya delikse düşünmeden para yatıracağınız bir iş size para kaybettirecektir. Çantasına para koyduğunu görmek, banka hesabının çoğalacağına işarettir.
Şayet rüyada para çantasını açıp, içindeki paralan saydığını görürse, rüyayı görenin kısa zamanda mal kaybına uğrayacağına yorumlanır.
Rüyada Çanta Bakmak
Rüyada çanta bakmak işlerinizde başarılı olacağınızı haber verir. Eğer çanta yırtık veya delikse düşünmeden para yatıracağınız bir iş sizi hayal kırıklığına uğratacak ve para kaybettirecek demektir.
Rüyada Açık Çanta Görmek
Açık çanta ise, elde etmek istediğiniz para için çok uğraş emek sarf etmeniz gerekeceğini ve yakın zamanda başarılı olacağının işaretidir.

Rüyada Çanta Almak
Rüyada çanta almak işlerin engelden sonra düzeleceği anlamına gelir. Rüyada çanta bulmak yakında bir yolculuğa çıkacağınıza delildir.
Rüyada Yırtık Çanta Görmek
Yırtık çanta zarara işaret eder. Bazen de rüyada yırtık çanta, çılgınca bir işe hiç düşünmeden para yatıracağınıza işarettir.
Rüyada Deri bir çanta görmek
Ev içindeki dargınlıkların tatlı bir şekilde sona ereceğine, kumaştan yapılmış bir çanta görmek bazı dedikodular duyup üzüleceğinize, elindeki meşin çantasının birden bire bez çanta haline geldiğini görmek, dostları tarafından zarara uğrayacağına tabir edilir.
Aslında bez olduğu halde elinde birden bire deri çanta görmek, bu rüyanın aksiyle yorumlanır.

Rüyada Çanta Kaybetmek
Rüyada çanta kaybettiğini görmek, terziye, dokumacıya, inşaat ustasına, mühendise, defin işleriyle uğraşan kimseye işaret eder. Bir çantayı kaybedip sonra bulan çalışarak mal kazanır.
Çantasını kaybettiğini görmek, banka hesabında parasının azaldığına; çantasını kaybettiğini ama bir kaç gün sonra bulduğunu ve sevindiğini görmek satışa çıkardığı bir malından yüklü bir para alacağına
Rüyada çanta kaybetmek ve kişinin rüyasında kaybettiği çantasını aradığını görmesi; şayet aradığı çantayı bulursa; daha önce işlediği bir hatadan dolayı elinden giden imkanlara kavuşacağına, aradığı çantayı bulamazsa; maddi ve manevi sıkıntıları bir müddet daha üzerinden atamayacağına yorumlanır.

Rüyada Çanta Çaldırmak
Rüyada çantanın çalınması kazanmak istediğiniz para için çok çalışmanız gerekecek, aynı zamanda rüyada çanta çaldırmak yakın zamanda sorunların üstesinden gelecek, başarıyı yakalayacaksınız anlamındadır.
Bazen çanta rüyası, düşündüğü işi gerçekleştirmek için harekete geçmeye veya iş siparişi almaya işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada çanta görmek yolculuğa çıkamaya işarettir.
Valiz, çanta. bavul vs. yapan kimseyi görmek dokumacıya, terziye, inşaat ustasına, mühendise yahut defin işleriyle uğraşan kimseye delalet eder.