Arkadaş Arama:

Ç 0

Rüyada Çardak Görmek ve Çardakta Oturmak Ne Demek Neye Yorumlanır?


Rüyada çardak görmek, korkuların biteceğine işarettir. Rüyada çardak gören bekârsa, evlenir, evli ise çocuğu olur. Demir çardak, önder ve dindar hayırlı bir eş demektir. Eğer kişi rüyasında ahşap çardağı uzaktan görse, bu rüya yükseklik, sevinç ve ululuk anlamına gelir. Rüyasında gördüğü çardak siyah, çamur ve topraktan yapılmışsa, sevinç içinde yükseklik ve dindir. İki veya daha fazla asma çardağı ve kendisinin de orada olduğunu gören kimse güvende olur. Rüyada çardak ev görmenin anlamı, kişinin iş yaşantısında daima kazançlı işler ile karşılaşacağına delalet eder. Eğer eşi, evinin yanına ki çardaktan memnun kaldığını görse, rüya sahibinin dünyalığının artmasına ve yücelmesine işarettir.
Rüyada Eski Çardak Görmek
Rüyada çardak görmek, her halükârda hayr ve iyilik ile tâbir olunur. Rüyada bir çardağa çıktığını gören kimse, korkuda ise korktuğu şeyden emin olur. Hasta ise, iyileşir. Bunların hiç biri onda yoksa o kimse şeref ve sevince erer. Bazı tabirciler, fakir olan bir kimse, yeni bir çardak içerisinde olduğunu görse, zengin olur. Eğer zenginse, malına zarar ve ziyan erişir. Fakir olan bir kimse, eski bir çardakta olduğunu görse, o kimsenin fakirliği, zengin ise serveti artar.

Rüyada çardak görmek, değişik çağrışımlar yapar. Bekâr için evliliğe işaret sayılırken, evli için çocuk sahibi olacağına hükmedilir. Bazen güven veren bir arkadaşa işaret sayılır. Bazen da dinine bağlı eşini seven bir kadın olarak yorumlanır.
Rüyada Çardak Yapmak
Rüyada çardak kurduğunu görmek, kişinin yeni yuva kurmasına işaret eder. Çardak yaptıran kimse bekârsa evlenir ve çocuk sahibi olacağı yorumu yapılır. Eğer evinin yanına çardak yaptığını, eşinin de buna engel olduğunu görmesi, eşiyle arasında büyük anlaşmazlıklar olduğuna delalet eder. Şayet yaptığı çardaktan eşinin de hoşnut kaldığını görürse, rüya sahibinin hoş bir hayat yaşayacağına delildir.
Rüyada Bahçede Çardak Görmek; Yoksul olan bir kimse için rüyada çardak görmek, o kişinin zengin olacağına, işaret eder. Eğer eski bir çardakta olduğunu görürse, o kimsenin yoksulluğunun devam edeceğine hükmedilir. Rüyanızda bir çardak yaptığını ama çardağın rüzgar tarafından uçurulduğunu görse, rüyayı görenin memleketi terkedeceğine yorumlanır.
Rüyada Çardakta Oturmak;
Rüyayı görenin ne şekilde görürse görsün zengin olacağı demektir. Rüyada yüksek bir çardak altında oturmak kazancını arttıracağına, huzurlu yaşama ve kolaylığa kavuşacağına işaret eder. Rüya tabiri yorumcularına göre rüyada çardakta içinde oturduğunu görmek, zenginliğe yorulmaktadır. Rüyada tanımadığı, bilmediğin yabancı bir çardakta oturmak, korktuğu şeyin gerçekleşeceğini gösterir.

Rüyada Beyaz Çardak Görmek, rüyayı gören kişinin mutlu bir yaşamı olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin beyaz çardak görmesi yaşam koşullarının herkesin isteyeceği kadar iyi olacağına yorulur. Beyaz çardak işlerinin yolunda gideceği, şans ve kısmetinin açık olacağı ve huzur içinde yaşayacağına tabir edilir.
Rüyada Asmadan Çardak gördüysenizRüyada asmadan yapılmış çardak görüldüğünde bol kazançlı bir işin başına geçileceğine yorulur. Asmadan çardak yeni fikirlerle yeni çalışmalar yapılacağına, çok hayırlı ve güzel sonuçlar elde edeceğine yorulmaktadır. Rüyasında asmadan çardak gören kişi huzur içinde bir dönem geçirir.
Rüyada Çardak Silmek;Rüyada Çardak Temizlemek; Rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri iş yaşamında yaşadığı sorunları çözeceğine alamettir. Çardak duvar ve tabanını suyla sildiğini görenin maddi sıkıntıların ortadan kalkacağına ve ailesiyle birlikte oldukça mutlu günleri yaşayacağına delalet eder.
Rüyada Çardak Yıkılması; Rüyada eski bir çardaağı olduğunu ve onu yıktığını, eski çardağını yıkıyormuş olduğunu görmek, rüya sahibi kişinin, yeni bir çardağa sahip olacağına işaretle tabir edilir. Bazı yorumculara göre rüyada çardak yıkılması rüyayı gören için maddi sorun yaşayacağına yorumlanır.

Genel olarak rüyada görülen çardak şu şekilde özetlenir:

Rüyada çardak görmek, korkudan kurtulmaya işarettir.
Çardak rüyasını gören bekarsa, evlenir. Evli ise çocuğu olur.
Çardak önder ve dindar güzel bir kişiye işarettir.
Eğer çardağı uzaktan görse, yükseklik, sevinç ve ululuktur.
Gördüğü çardak çamur ve topraktan yapılmışsa, sevinç içinde yükseklik ve dindir.