Arkadaş Arama:

Ç 0

Rüyada Çimento Görmek


Rüyada çimento ile harç yaptığını görmek, bir işe teşebbüs etmeye işarettir. Rüyada çimento, rüya sahibinin sermaye biriktireceği demektir. Çimento ile bina yaptığını görmek, başladığı işi başarı ile bitirmeye işarettir. Karılmış çimento rüyası, çamur gibi yorumlanır Kişinin rüyasında çimento görmesi sıkıntıların bitmesi anlamındadır. Yığılı çimento, günlük hayatla ilgili bir sorunların biteceğini gösterir.
Rüyada çimento görmek, elinize beklemediğiniz bir yerden bir miktar para geçeceğine ve bu para ile bazı yerlerde emlak ve arazi satın almak niyetinde olduğunuza işarettir. Çimentoyu karıştırarak bazı tamir işleri yaptığınızı görmek, yeni bir is düşündüğünüze ve eğer bu işi yaparsanız bir miktar kazancınız olacağına yorumlanır.

Rüyada görülen çimento, arabulucu bir kimseyi çağrıştırır. Bu kimse bir çöpçatan olabileceği gibi, anne baba, kardeş, komşu veya bir arkadaş olarak da yorumlanır. Ayrıca rüyada çimento görmek, para hırsına işaret eder. Bazen felâketi çağrıştırır. Kimi zaman ortaklık olarak tanımlanır. Bazen da, iki sevgilinin birbirlerine kavuşacaklarına hükmedilir.
Rüyada çimento görmek, durumun düzelmesine işarettir. Rüyada bir kimsenin çimentoyla harç yaptığını ve kendisininde gelip ona yardım ettiğini görse, rüya sahibinin dürüst bir kimse ile ortak iş yapacağını, yapacağı bu ortaklıktan da büyük bir kâr elde edeceğine işaret sayılır. Eğer bir inşaatta olduğunu ve kendisininde bu inşaatta sırtında çimento taşıyarak çalıştığını görse, rüya sahibinin büyük bir borca gireceğini ve bu borcunuda ağır ağır ödeyeceğine hükmedilir.
Bazı yorumcular aynı rüyayı, rüya sahibinin evlenerek sorumluluk altına gireceğine işaret saymışlardır. Bir kimse rüyada kendine bir kamyon aldığını ve bu kamyona yük olarak çimento yüklediğini görse, o kişinin bir çok zorluklarla karşılaşacağına, ama bu zorlukları aşacağına hükmedilir. Çimento ile bir yeri tamir etmek, rüya sahibinin davranışlarıyla birini üzdüğüne işaret sayılır.