Arkadaş Arama:

C 0

Rüyada Civciv Görmek


Rüyada Civciv görmek (cücük, kümes hayvanı yavrusu), sevindirici habere, bir beklentinin olmasına işaret etmekle birlikte geçim kaygısı çekmeyecek bir çocuğa ve çok sevindirici bir haberdir. Bir kadın rüyasında civciv görse, o kadının çocuğu olur. Hamile olan bir kadın rüyasında yumurtadan civciv çıktığını görse, rahat bir doğum yapar. Rüyada görülen civcivler bolluğun, bereketin ve kısmetin işaretçisidir.
Rüyada Renkli Civciv Görmek
Civcivin her rengi iyi sayılır. Kümeste veya bahçede görmek bolluğa ve kısmete delalettir. Rüyada siyah civciv; ileride lider olacak, sorumluluk üstlenecek bir çocuğa, sarı renkli civciv, yaramaz bir çocuğa, kırmızı veya mavi renkli civciv görmek ise sağlıklı ve sağlam iradeli bir çocuğa işarettir.

Rüyada civcivler görmek
Kişinin rüyasında çok sayıda civcivleri bir arada görmesi evlenmeye, çocuğa, piknik yerlerine veya okul bahçesine işaret eder. Rüyada civcivler görmek dindar çocukları olmasına veya görülen civciv sayısınca erkek çocuğu olmasına veya üstesinden zor gelinecek bir işin kolayca üstesinden gelinmesine işarettir.
Rüyada Horozun Civciv Çıkarması
Rüyada horozun civciv çıkardığını görmek, orada bir öğretmenin veya sanatçının çocuklara ilim ve sanat öğreteceğine işarettir.

Rüyada Tavuğun Civciv Çıkarması
Tavuğun civciv çıkarmak için kuluçkaya yattığını görmek, bekâr için evlenmeye, evliler için çocuğa işarettir. Rüyada tavuğun üstüne oturduğu yumurtadan civciv çıktığını görmek, beraber olduğu insanlardan fayda görmeye işarettir.
Rüyada bir kuşun altına yumurta koyup bundan civciv çıktığını görmek, ümit kesilen işlerin yeniden hayat bulmasına işarettir.
Rüyada Civciv Görmenin Anlamı ve Yorumu
Rüyada görülen civciv, hamile bir kadına çağrışım yapar. Ayrıca yeni doğmuş bir çocuğa işaret eder. Bazen beklenen sevinçli haber olarak yorum yapılır. Civciv rüyası bazen de, evlenmek anlamına gelir. Kimi zaman ise, gelecek bir hediyedir.

Rüyada bekâr bir kimsenin civcivi eline alıp okşadığını görmesi ise, o kişinin evlenip çoluk çocuğa karışacağına işarettir.
Rüyada Civciv Toplamak
Rüyada civciv topladığını görmek, evliler için hayırlı evlat sahibi olmaya, rüyayı gören kimselerin bekar olması halinde erken yaşta yuva kurup çocuk sahibi olunacağına işaret eder. Bu rüya genel anlamda evlat olarak tabir edilir. Çok sayıda civciv toplamak, doğacak olan bebeğin çok hayırlı bir evlat olacağına işaret eder.

Rüyada civciv Kurtarmak
Rüyada civciv görmek sevinçle yorumlanmakla birlikte civcivi kurtarmak zahmetsizce meydana gelecek rızık ve işe delalet eder. Kümeste veya bahçede görülürse berekete ve kısmete işarettir.
Rüyada yumurtadan civciv çıkması
Rüyada yumurtadan civciv çıkması kısmettir. Bolluğa işaret eder. Rüyada yumurtadan çıkan civciv görülürse ve de civciv güzelse, hayatınızda zevk verecek değişimlere hazırlanıyorsunuz demektir.

Rüyada yumurtadan civciv çıktığı görülürse yaşamınıza renk katacak değişimlere hazırlanıyorsunuz demektir.
Rüyada civcivlere yem vermek
Rüyada civcivlere yem vermek aile içinde sevinecek bir toplanti yapılacağı anlamına gelir. Bir kimsenin rüyada civciv görmesi; sevince, civcivlere yem vermek ise aile içinde sevinilecek bir durumun meydana gelmesine işarettir.

Rüyada içi civcivlerle dolu kümes görmek
Bekar için iyi biriyle evliliğe, hayırlı bir hizmetçiye ve rızka, doğacak erkek çocuğa delâlet eder.
Rüyada elinde civciv tutmak
Civcivleri alıp avuç içine alıp sevdiğini görmek, bir çocuğunuz olacağına delalet eder. Rüyada civciv tuttuğunu görmek, güzel ve şerefli bir evlada delâlet eder. Rüyada civciv yakalamak civcivi yakalayan bekarsa erken yaşta yuva kurup çocuk sahibi olmaya ve çok mutlu olmaya işarettir. Rüyada civciv yakalamak sevinç, sevinç ve sürur, aile içinde sevinilecek bir durum, evli biri için bir çocuğunun doğması anlamına gelir.
Rüyada civciv almak
Kişinin rüyasında civciv satın aldığını görmesi, berekete, eve, sevinç ve feraha delâlet eder. Rüyada civciv almak, iyi insanlarla dost olmaya, bereketli kazanca ve rızka delâlet eder. Rüyada civciv aldığını görmek, hayırlı bir miras ile tabir olunur.
Rüyada civcivden korkmak, emniyet ve kurtuluşa delâlet eder.
Rüyada ölü bir civciv görmek
Rüya görenin hanımı hamile ise, doğumun çok rahat olacağını gösterir. Bazen ölü civciv görmek bir işin neticesini beklemeye, sabredip murada ermeye veya haylazlık ve tembellik yapmaya işaret eder.
Rüyada Civciv Doyurmak
Civcivlere yem verdiğini görmek ise, rüyayı görenin sevinçli bir haber alacağına ve bu münasebetle bir ziyafet vereceğine hükmedilir.
Rüyada civciv canlandırmak
Rüyada böyle bir durumu görmek, bekâr için evlenmeye, işletmek için yeni işler kurmaya, evli için de nesle, toplanmak, toparlanmak ve güçlenmek manasına gelir. Bazen de bu rüya erkek ve kadınların dinlenmek için çıktıkları piknik yerine delalet eder.