Arkadaş Arama:

C 0

Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek


Rüyada Cumhurbaşkanı görmek; İnsanın yaşamda yükseleceği, maddi durumunun düzeleceği, iyi duruma geleceği ve insanın görebileceği en güzel rüyadır. Cumhurbaşkanı rüyası, şeref, izzet, nimet ve yüksek makam anlamına gelmektedir. Rüyada Cumhurbaşkanı yahut başbakan gören, umduğundan da fazla mutlu olur.
Rüyada Cumhurbaşkanının kendisine bir şey verdiğini görmek, hayır ve menfaate, rızık ve mala işarettir. Rüyada Devlet Başkanı görmek büyük bir rütbeye, izzet ve şerefe yorumlanır. İmam Nablusi derki: Rüyada Cumhurbaşkanı görmek umduğunuzdan da fazla mutlu ve huzurlu olacağınıza delalet eder.

Yabancı bir memleketin, ülkenin cumhurbaşkanını görmek, bütün işlerinizi kolaylıkla başarmaya muvaffak olacağınıza işaret eder. Rüyada cumhurbaşkanı görmek, terfi edeceğinize, yükseleceğinize, bol kazanç elde edeceğinize delildir. Cumhurbaşkanını rüyasında gören ticarette karlı işler yapar. Yoksulluktan kurtulup zengin olur. Bulunduğunuz memleketin cumhurbaşkanını görmek, fevkalade mesut ve bahtiyar bir rüya olarak kabul edilir. Her ne muradınız varsa, hepsi gerçekleşecek ve aradığınız saadeti fazlasıyla elde edeceksiniz demektir.
Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek Neye İşarettir?
“Rüyada cumhurbaşkanı gören kişi hayatı boyunca dert, keder ve üzüntü yaşamaz, kıtlığa, yokluğa, hastalığa düşmez, keyifli ve huzurlu bir hayat yaşar. Rüyayı görenin tüm hayalleri gerçekleşecek, hayatı başarılar ve zaferlerle dolu olacak, hayatta gelebileceği en üst noktaya gelecektir.
Rüyada Cumhurbaşkanını dargın görmek, rüyayı görenin namaz ve ibadetinde yaptığı bid’at, gördüğü dargınlık kadar dininin bozukluğuna işarettir.
Eğer Cumhurbaşkanı güler yüzlü, sevinçli görse, ondan emin olduğu miktarda din, dünyaca erişeceği hayır, yüksekliğe, ucuzluk, bolluğa, halinin düzgün olduğuna işarettir.

Rüyada Cumhurbaşkanı Olmak Rüyada, Cumhurbaşkanı olduğunu gören kimse halkın nazarında büyütülür, yüksek makama erişir, muradına kavuşur. Ayrıca rüyada kendisini Cumhurbaşkanı olmuş gören, içinde çok yükselme hırsı olduğunun alametidir.
Rüyada Cumhurbaşkanı ile Konuşmak Cumhurbaşkanını kendisiyle konuştuğunu görmek, gören kimse, şeref, yüksekliğe nail olur.
Rüyada Cumhurbaşkanı ile konuşmak görmek; ne muradınız varsa hepsinin gerçekleşeceğine, umduğunuzdan daha mutlu olacağınıza işarettir.
Rüyada Cumhurbaşkanı ile konuşmak umdugunuzdan da fazla mutlu olacağınıza işarttir.

Yine Rüyada Cumhurbaşkanıyla konuşmak, gülüşmek, dünyada bol rızka, mirasa, saadete mal ve servete işaret eder. Bazı tabirciler rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmayı izzet, şeref ve mülke yorumlamışlardır.
Rüyada Cumhurbaşkanı, Eşini Görmek Rüyayı gören layıksa uyanıkken Cumhurbaşkanıyla konuşur, şöhret, nimete nail olur. Hapisteyse, hapislikten kurtulur, fakirse zenginleşir, tüccarsa kazancı çok olur, düşmanlık halindeyse kurtulur.
Rüyada Cumhurbaşkanıyla yemek yemek Rüyada cumhurbaşkanıyla yemek yediğini gören kimse şereflenir, yediği yemek miktarı kadar kurtuluş, zafere erer. Devlette olan bir işin hayırla neticeleneceğine işarettir.

Rüyada Cumhurbaskani ile yemek yemek, cumhurbaşkanıyla yemek yediğini gören kimse şereflenir ve yedigi yemek miktan kurtuluş ve zafere ereceğine yorumlanır.
Rüyada Cumhurbaskani, kendisine dünya esyalanndan bir sey verdigim görse, o verdigi esyanin kiymetince serefe nail olur.
Yine Rüyada Cumhurbaşkanı ile yemek yediğini görmek, iyi bir isimle anılmaya ve şöhrete işaret eder. Bazı tabircilerde Cumhurbaşkanı ile rüyada yemek yemeği mal ve miras olarak yorumlamışlardır.
Rüyada Cumhurbaşkanı ile beraber yemek yediğini görmek, izzet ve şerefe, kurtuluş ve zafere, kudret ve kuvvete delâlet eder. Çünkü Cumhurbaşkanı devlet demektir.

Bir kimsenin Rüyada Cumhurbaşkanı ile yemek yediğini görmesi, yediği yemek miktarı kurtuluş ve zafere ermeye ve şereflenmeye işarettir.
Rüyada Cumhurbaşkanından hediye almak Cumhurbaşkanını, kendisine dünya eşyalarından hediye verdiğini görse, o verdiği eşyanın kıymetince şerefe sahip olur.
Cumhurbaşkanının hasta olarak görülmesi, dinindeki hastalığına, halkına zulmetmesine, sene içerisinde vücudunun sıhhatli olmasına işarettir.

Rüyada Cumhurbaşkanıyla tokalaşmak Cumhurbaşkanıyla kucaklaştığını, tokalaştığını, aralarında iyiliğe dair söz söylendiğini görse, Cumhurbaşkanı veya servet sahibi birisinin yanında halinin iyi olmasına işarettir.
Rüyada cumhurbaşkanının eve gelmesi: Rüyada Cumhurbaşkanının gelip kendi evine misafir girdiğini gören kimse, çok geniş dünyalığa mazhar olur. Rüyada evine cumhurbaşkanı geldiğini ve misafir olduğunu görmek, menfaat görmeye delalet eder.
Rüyada Cumhurbaşkanını ölmüş görmek: Şehir halkının kavuşacağı bolluğa, sevince, berekete, görecekleri adalete, iyiliğe yorumlanır.
Cumhurbaşkanından emir almak: Bir kimsenin rüyada devlet başkanından emir aldığını görmesi, büyüklerden gelecek nimet ve menfaate delalet eder.