Arkadaş Arama:

C 0

Rüyada Cüzdan Görmek


Rüyada cüzdan görmek, sırlara, duyulması istenmeyen durumlara işarettir. Rüyada içi para dolu veya boş bir cüzdanı bir kimseye verdiğini görmek, o kimseye bir sır söyleyip, bunu kimseye söylememesi için tembihte bulunmaya işarettir. Rüyada birine emanet bırakılan cüzdan yeni ise, söylenen sır iyi bir sırra işarettir. Emanet bırakılan cüzdan yeni değilse, söylenen sır kötü bir sırdır.
Rüyada cüzdan görmek, aile ferdinden biridir. Çünkü cüzdan kişinin daima yanında bulunur. Cüzdanın açılıp kapanması öfkeye işarettir. Bu yüzden bazı yorumcular, cüzdanı öfkesini tutmasını bilen ve aynı zamanda zararı dokunan akraba olarak sembolize etmişlerdir.

Rüyada Para Cüzdanı Görmenin Anlamı ve Yorumu
Rüyada para cüzdanı görmek, sırlara, duyulması istenmeyen durumlara işarettir. Rüyada içi para dolu veya boş bir cüzdanı bir kimseye verdiğini görmek, o kimseye bir sır söyleyip, bunu kimseye söylememesi için tembihte bulunmaya işarettir.
Rüyada birine emanet bırakılan cüzdan yeni ise, söylenen sır iyi bir sırra işarettir. Emanet bırakılan cüzdan yeni değilse, söylenen sır kötü bir sırdır. Rüyada kendisine verilen cüzdanı açtığını görmek, söylenen sırrı ifşa etmeye işarettir.
Rüyada para cüzdanı veya para kemeri görmek, bekâr kimse için evlenmeye, diğerleri için mala işarettir.
Rüyada Cüzdan Görmek Anlamı ve Yorumu
Elinde para cüzdanı olduğunu görmek, kişinin sanat, beceri ve gayretine işarettir. Para cüzdanının suya düştüğünü görmek, devlet tarafından mal ve iş yerine el konmasına işarettir. Rüyada cüzdan görmek, ilim öğrenmeye, yolculuğa, hac veya umreye gitmeye de işarettir.

Rüyada kendisine verilen cüzdanı açtığını görmek, söylenen sırrı ifşa etmeye işarettir. Rüyada elinde para cüzdanı olduğunu görmek, rüya sahibini fakirlikten kurtaracak bir sanata delâlet eder. Bir insanın rüyada cüzdan görmesi, sırra delâlet eder. Boş bir cüzdan görmek, hayal ve arzuların gerçekleşmeyeceğine işarettir. Yine rüyada görülen cüzdan, hayra, cüzdanı dolu görmek, mühim işlerde başarı kazanmaya delalet eder. Cüzdanın içinde altın olduğunu görmek de emanete ve sırra işarettir. Gümüş paralar cüzdan içinde görüldüğü takdirde, rüya sahibine bir sır emanet edileceğine alamettir.
Cüzdanınızı kaybettiğinizi gördüyseniz, yakın bir arkadaşınızla tartışacağınız anlamına gelir. İçi para dolu cüzdan bulmak ise, şansınızın artacağına işarettir. Rüyada boş bir cüzdan görmek; hayallerinizin gerçekleşmeyeceğine, dolu cüzdan görmek; hayatınızın ferah olacağına ve geçirdiğiniz bir hastalık yüzünden uzun bir tedavi göreceğinize işarettir.
Rüyada görülen cüzdanlar, sırra işarettir. Bundan dolayı bir kimse rüyada boş bir cüzdanı bir kimseye emanet olarak verse, ona sır olan bir söz söyler ve onun ifşa edilmemesini ister.
Cüzdan bulmak maddi veya manevi açıdan kazanç sağlayacağınıza işaret eder. İçi para dolu cüzdan bulmak ise, şansınızın arttığı döneme işaret eder. Cüzdanınızı kaybettiğinizi gördüyseniz, yakın bir dostunuzla kavga edeceğiniz anlamına gelir.

Rüyada görülen para cüzdanı, sahibinin bedenidir. Ona gelecek her hangi bir şey sahibine aittir. Bazı tabirciler para cüzdanı sahibinin sırrıdır, demişlerdir. Bundan dolayı para cüzdanının açık olduğunu ondan paraların yere düştüğünü gören kimsenin sır ve gizli şeyleri açığa çıkar demişlerdir.