Arkadaş Arama:

C 0

Rüyada Cüzzam Görmek


Genel olarak rüyada cüzzam hastalığı olduğunu görmek amellerini boşa çıkmasına delalet eder. Cüzzam bazen miras parasıyla alınan elbiseye, haram mala, yangına, aşk hastalığına; Rüyada cüzzamlı hasta birini görmek zenginliğe de delalet eder. Rüyada cüzzamlı yüz görmek ise sıkıntılarınız sona erecek, artık yaşamınız rahatlık ve huzur içinde olacağınız anlamına gelmektedir. Rüyasında cüzzamlı gören ya da cüzzam olan kişi, toplu para alır demektir. Rüyada bir kimse cüzzam hastalığına yakalandığını görse, amellerinin sevabının batıl olmasına işarettir. Bazı tabirciler rüyada cüzzamlı hasta birini görmek zenginliğe de işaret eder demişlerdir.
Sonuç olarak rüyada cüzzam hastalığına yakalandığını görmek mal ve nimete sahip olacağına, cüzzamlı bir yaradan kan ve irin arktiğini görmek, haram mala yorumlanır. Bir başka rivayete göre de: Bir kimse cüzzam hastalığına yakalandığını görse, umursamaz bir şekilde günah işlemeye ve bundan dolayı yaptığı bazı amellerinin kabul edilmemesine işarettir. Bazıları da bu hastalık, miras malından elbisedir, demişlerdir.

Rüyada cüzzam olduğunu görmek, nimet ve rızka sahip olmaya işarettir. Rüyada cüzzam olduğunu ve vücudundan kan ve mikrop aktığını görmek, haram mal kazanacağına işarettir. Bazı yorumcular, cüzzam olduğunu gören kişinin, iftiraya uğrayacağını söylemişlerdir. Rüyada cüzzamlı olduğunu gören nefret ettiği biriyle sohbet eder. Cüzzam rüyasının aynı zamanda zenginliğe işaret ettiği de söylenmiştir.