Arkadaş Arama:

D 0

Rüyada Dalgalı Deniz Görmek Ne Anlama Gelir?


Rüyada dalgalı deniz görmek yolculuk esnasında korku ve şiddete düşmeye yorulur. Dalgalı deniz sıkıntılı geçecek bir yolculuk için önceden alınacak tedbirlere, dalgaların kıyıya çarpması uzaklardan gelecek kısmet anlamına gelir. Denizde dalgaların yükselmesi halkın işlediği günahlara her yandan dalga gelmesi ise sıkıntı demektir. Gemiyle beraber dalgalar arasında boğulmak; birtakım hatalarınızdan dolayı zor günler geçireceğinize delalettir.
Bu rüyayı gören kimseyi bekleyen zorlu bir yaşamı ifade eder. Rüyada denizde dalgalarla boğuşmak önüne gelecek olan çok önemli bir fırsatı değerlendirip, yükseleceği anlamındadır.

Genel anlamda rüyada dalgalı deniz görmek başarının zorluk ve mücadeleler sonrasında geleceğini belirtir. Bekar biri bu rüyayı görürse aş hayatında bazı sorunların yaşanacağına işarettir.
Bazen de rüyada dalgalı denizde görmek; olumsuzluklar yaşanmaması için çok saba sarf edilmesi gerektiğini belirtir. Maddi açıdan önlemler alınmasını gerektiğine yorumlanır. Dalgalı okyanusta bazı sıkıntıların habercisidir.
Dalgalı denizde yüzmek iyidir. Bu rüya bol para kazanmak demektir. Bazı tabirciler rüyada dalgalı deniz görmek, deniz mutluluğa ulaşmak için bazı sıkıntıların atlatılması gerektiğini belirtir. Mutlululuğun bazı sıkıntıların atlatılması sonrasında gerçekleşeceğini belirtir. Rüyada Küçük deniz dalgası, kısa sürecek ufak tefek sorunların yaşamına tabir edilir.
Rüyada denizde dalgalarının birbirine vurmasını görmek, yolculuk esnasında şiddet ve korkuya işarettir. Denizi saf, sakin, düzgün ve dalgasız olarak görmek, adaletli bir başkana, dalgalı ve çırpıntılı görmek, zalim bir başkana işarettir. Denizin taşması, dalgalarının birbirine vurması yolculukta şiddet ve korkuya yorum edilir.

Rüyada dalgalı deniz görmek: denizin dalgalanıp karıştığını ve havanın kararması, yalanın çoğalmasına, isyana; denizden yenilecek şeyler çıkarmak, helal rızk edinmek demektir.
Denizin taşıp dalgalarının birbirine vurduğunu görmek, yolculuk esnasında korku, şiddete işarettir. Mutluluğun, sıkıntılardan sonra geleceğine yorumlanır. Yaşanacak sıkıntıların ardından rüyayı gören kişinin mutluluğa kavuşacağına işarettir.
Dalga Sesini Dinlemek: Rüyada uzaktan gelen dalga seslerini dinlemek, yalnız bir hayat süreceğinize işarettir. Rüyada Sakin deniz, başarı ve mutluluğa yorumlanır.