Arkadaş Arama:

D 0

Rüyada Denize Düşmek


Rüyada denize düşmek, yolculukta sıkıntı olarak yorumlanmıştır. Fırtınalı denize düşmek ise; büyük bir sorunla karşılaşacağınıza yorumlanır. Bir kaza atlatacağınıza işarettir. Denize düşüp yaralanmak vücudunuzdaki yara miktarınca zarara uğramaya delalettir. Ayağınızın kaydığını ancak denize düşmediğinizi görmek; bir olay yaşayacağınıza ve güvende olacağınıza işarettir. Ayağınızın kaydığını ve denize düştüğünüzü görmek; bir tehlikeyle karşılaşacağınıza yorulur. Başkalarının kayarak denize düşmesi; düşmanlarınızın kim olduklarını öğreneceğiniz anlamına gelir.
Rüyada denize düşmek ansızın gerçekleşecek olan bir olayla karşılaşacağınıza da yorumlanır. İş sahibi biri için iş konusunda birçok engelle karşılaşacağınız şeklinde yorumlanmaktadır. Uyarıcı niteliğinde olan bu rüya arkadaş ve dost çevrenize dikkat etmeniz gerektiğini belirtir. Bulunduğunuz ortamda hileye maruz kalacağınıza işarettir. Denize kayarak düşmek bir kargaşadan sıra dışı bir yöntemle kurtulacağınıza işarettir.

Rüyada denize düşmek ise, beklenmedik bir olay sonunda eline fazlaca para geçeceğine işaret eder. Denize düştüğünü ve bazen batıp bazen çıktığını ve ellerini hareket ettirerek yüzdüğünü gören, devlette bir makama sahip olur. Denize girdiğini, hemen çıktığını gören dünyada din, ibadetle meşgul olur. Rüyada denizde boğulma görmek, selametle yolculuğa işarettir.