Arkadaş Arama:

D 0

Rüyada Depo Görmek


Rüyada depo görmek, avantajlı olmaya yorulur. Rüya sahibinin güzel ve hayırlı bir yaşam süreceğine rivayet etmektedir. Rüyada depo görmek rüya sahibinin sağlıklı, huzurlu ve keyifli bir hayat süreceğine işaret etmektedir. Maddi anlamda sıkıntı ve sorunları yeneceğini, selamet ve kudret sahibi olacağını delalet etmektedir. Rüyada depo görmenin manası, aile yaşantısında mutluluk olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin iş hayatının düzenli, bereketli ve kazançlı olacağına delalet etmektedir. Rüyada depo görmek, rızka, yolculuğa, ticaret ve sanat erbabı için başarı ve genişliğe işaret eder.
Rüyada Su Deposu Görmek
İslami rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada içi dolu bir su deposu görmek hayırlıdır. Rüyada depoda su görmek neşeli ve gülen bir kadın ile beraber dürüst ve güçlü bir erkeğe işaret etmektedir. Aynı zamanda depo suyu mal ve mülk ile beraber iyi bir kazanca delalet eder. Bekar olan kişiler adına yakında bir kısmet çıkacağına ve evlenmenin yüksek olacağını anlatmaktadır. Rüyada içinde su bulunan depo görmek, zengin ama hüzünlü bir kadını da gösterir. Bekâr bir kimse rüyada depodan su içtiğini görse, evlenir.

Rüyada Depo Temizlemek
Rüyada kirli depo yıkamak yoksulluktan, borçtan, hastalık ve çaresizlikten kurtulmak demektir. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada depo temizlemek hayırlı gelişmelere alamet eder. Rüyasında depo yıkadığını gören zoru başarma kudretine sahip olur. Pozitif bakış açısının ve geçmişten kurtulmak isteğinin belirtisidir.
Rüyada soğuk hava deposu görmek
Rüyada içi soğutulmuş bir depo görmek, bu rüya evli kimseler için taşınma ve başka bir memlekette güzel bir hayata başlama fırsatıdır. Kişinin rüyasında soğuk bir hava deposunu görmesi, önemli kararlar alma arifesinde olduğunun da alametidir. Rüyada soğuk hava deposu görmek, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, ticaretinin açık, kazancının da bereketli ve sağlam olacağı manasına geli. Rüyayı gören kişinin huzurlu bir hayat süreceği ve ailesiyle birlikte mutlu bir hayat süreceği şeklinde ifade edilir.

Rüyada benzin deposunu doldurmak
Rüyada arabanın benzin deposunu dolu görmek iş hayatında bol kazanca kavuşacağına, endişe ettiği konularda çaba göstereceğine, plan ve projelerinin kendisi için hayır getireceğine işaret eder. Rüyada boş benzin deposunu fullemek ise sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşturacağı demektir.
Rüyada Geniş Depo Görmek
Rüya tabircilerine göre rüyada geniş depo gören kişinin, iş hayatında başarılı çalışmalara imza atacağına, huzurlu bir hayata kavuşacağına delalet eder. Rüyada geniş depo görmek, kişi eğer bekar ise yakın zamanda evleneceğine, büyük bir aile kuracağına ve işlerinde büyük başarılar kazanacağına yorumlanır.
Rüyada Eşya Deposu Görmek

Rüyada içi eşyalarla dolu depo görmek, rüya sahibinin maddi anlamda zenginlik, manevi anlamda huzur bulacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişi üst üste yaşayacağı bazı iyi çalışmalar neticesinde kendisini çok büyük bir ferahlığa taşıyacak bir proje gerçekleştireceğine delalet eder.
Rüyada Depo Düzenlemek
Rüyada dağınık depo düzenlemek hem çalışma hemde aile hayatında bir düzen geliştireceğine, şanstan yana yüzünün gülmeye başlayacağına, istediği gibi bir geleceğe sahip olacağına işarettir. Rüyada depo düzenlemek daha saygın bir kişi olunacağına, işlerin bereketleneceğine ve başarının yaklaşacağına tabir edilir.

Rüyada Depoda Mal Görmek
Rüyada yer altında olan mal dolu depo görmek, hamile ve terbiye veren anaya delâlet eder. Çünkü çocuğun anasının karnındaki kuvvet ve rızkı, rüya sahibinin tükeninceye kadar yiyeceği depoda saklı olan eşyası gibidir. Deponun yiyecek ve mal ile dolu olduğunu gören kimse bol mal sahibi olur.
Rüyada Depoda Çalışmak
Rüyada büyük bir depoda çalışmak kolaylığa kavuşacağına, iyi bir evlilik yapmaya, evlatların hayırlı insanlar olmasıyla kişinin her açıdan kendisini mutlu hissedeceğine yorumlanır. Depoda çalışmaya başlamak ise maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına işaret etmektedir.
Rüyada depo kiralamak

Bazı tabirciler depo kiralamayı büyük bir hazine olarak tabir etmişlerdir. Bu sebeple rüyada depo görmek, hazine bulmaya da işaret eder. Bazı tabircilere göre rüyada depo kiralamak rüyayı gören kişi için borcunu ödeyeceğine, sorunlu ve üzüntülü zamanlar bitirileceğine inanılır.
Rüyada İş Yeri Deposu Görmek
Rüyada iş yerinize ait depo görmek, miras yemeye işarettir. İçinde güzel malzeme bulunan depo, artarak bereketlenen mala işarettir. İçinde bol sermaye bulunan işyeri deposu dükkân veya iş yerine, kazanç ve menfaate ya da yolculuk yapmaya işarettir.

Rüyada Depo Yanması
Helâl ve harama dikkat edip etmediği şüpheli bir kimseye işaret eder. Rüyanızda depo yanmasını görmeniz, iş hayatında, yakın bir zaman içerisinde bazı sorunları yaşayacağına alamet etmektedir.