Arkadaş Arama:

D 0

Rüyada Deterjan Görmek


Rüyada deterjan görmek, ele geçecek mal, mülk demektir. Rüyada deterjanla bir şey yıkamak, deterjanla kirden, pastan temizlik yapmak, hastalıktan şifaya, günahtan tevbeye, üzüntü ve kederden kurtuluşa ve borçtan halas olmağa yorumlanır.
Rüyada herhangi bir deterjan görmek, rüya sahibinin emire veya hakime arzedeceği bir vakaya tabir edilir. Deterjan, kiri, pisliği giderdiğinden, rüyada deterjan, kederlerin ve üzüntülerin gitmesine işarettir.

Rüyada Deterjan Görmek Ne Demek
rüyada deterjan görmek
Rüyada deterjan görmek, mala ve dine işarettir. Rüyada deterjan yemek ise, meşakkatle, sıkıntıyla mal kazanmaya ve üzüntüye işaret eder.
Genel olarak Rüyada deterjan mala, üzüntü ve kederin gitmesine, kederli kimseyi teselli eden insana yahut hakim ve üst düzey bir görevliye arz edeceği olaya, deterjanla çamaşır yıkamak hastanın iyileşmesine, günahkarın tövbe etmesine, üzüntüden kurtulmaya, borcunu ödemeye delalet eder.
rüyada deterjan görmek ne demek
Hasta bir kimsenin rüyasında deterjanla çamaşır yıkayıp temizlediğini görmesi; o hastanın şifa bulup iyileşeceğine, eğer günahkar birisi ise bu günahlarından tövbe edeceğine, eğer üzüntülü birisi ise bu üzüntülerinden kurtulacağına ve eğer borçlu ise borcunu ödeme imkanı elde edeceğine tabir edilir.
Rüyada temiz deterjan köpüğü görmek uçarı mizaçlı insana yahut tutarsız duygu ve düşüncelere; Kirli Deterjan köpüğü malın zekatına, insanın günahlarını sildirecek tövbe ve iyiliğe delalet eder.