Arkadaş Arama:

D 0

Rüyada Dev Görmek Ne Anlama Gelir?


Rüyada dev görmek, siz ve rakipleriniz arasında büyük bir mücadele olacağının habercisidir. Rüyada dev rakiplerinizle mücadele vermek zorunda kalacağınız anlamına gelir. Eğer dev sizden kaçıyorsa, zenginliğin ve başarının işaretidir.
Kişinin dev ile savaşması, düşmanlarını yenmesi ve başarılı olması anlamına gelir. Devin omuzuna çıkmak ise çok büyük başarı olarak yorumlanır.

Rüyada masal canavarı olan bir dev insan görmek, üstesinden gelemediği bir işi, hiç ümit etmediği bir kimseden yardım görerek başarmaya işarettir.

Rüyada masallarda anlatılan bir devi görmek, düşmanlarla yorumlanır. Bir devin üzerine saldırarak onu öldürmek veya yemek istediğini görmek, rakiplerinin kendi etrafında çevrelendiğini ve onu her sahada ortadan kaldırmak ve yok etmek istediklerine yorumlanır. Bunun için bu hususta daha dikkatli olması gerektiğine ve ticari sırlarını herkesten saklamasına delalet eder.
Rüyada dev görmek, gelecek yardımın büyüklüğünü simgeler. Bazen da dev adamların görülmesi karşılaşacak zorlukları tanımlar.
Rüyada bir devin kendisine saldırdığını görmek, rüyayı görenin amansız ve kendisini kıskanan düşmanı olduğuna işaret eder. Bir kimsenin devden kaçtığını görmesi ise, o kişinin başına gelecek beladan kurtulacağına işarettir. Eğer bir dev tarafından yaralandığını veya öldürüldüğünü görürse, rüya sahibinin çok dikkatli olmasına bir uyandır.

Bazen rüyada dev adamlar görmek kimi zaman, kıskançlık ve pişmanlığı çağrıştırır. Ayrıca hain, acımasız bir düşmanın varlığına işaret sayılır.
Bir kimse rüyada kendisinin devle güreştiğini görmesi, o kişinin başaramayacağı bir işe gireceğini ve sonrada pişman olacağına işaret sayılır. Eğer rüyasında devi yendiğini görse, rüya aksi olarak yorumlanır.
Rüyada bir devin öldüğünü görmek, rüyayı görenin düşmanından kurtulacağına işarettir. Devin uyuduğunu görmesi ise rüya sahibine gelecek bir tehlikenin uyarısı olarak yorumlanır.