Arkadaş Arama:

E 0

Rüyada Eczane Görmek


Rüyada eczane görmek kitabevine, ilim neşreden kuruluşlara delalet eder. Bir eczaneye girip, ilaç almak erkekler için yanlış suçlamaya uğrayacak demektir. Genç bir kadın için, yabancı erkeklerle dostluk etmenin zararlı olduğuna, daha yaşlı kadınlar için hafif bir rahatsızlıktan sonra iyi olacağına işarettir. Rüyada bir eczaneye girmek hayatınızda ciddi değişiklikler olacak demektir. Rüyada ilaçlarla dolu böyle bir eczane görmek yahut böyle bir yere girmek maceraya atılmak olarak ta yorumlanır. Bir eczaneye girip, ilaç almak erkekler için iftiraya uğramak anlamındadır. Genç bir kadın için ise, yabancı erkeklerle arkadaşlıklardan zarar geleceğine işarettir.
Daha yaşlı kadınlar için sağlığın hafif hastalıklardan sonra düzeleceğine yorulur. Rüyada eczaneye girmek, kişinin hayatında olacak değişiklikleri haber verir. Rüyada eczane görmek eczane ve eczacının durumuna göre yorum yapılır. Rüyada eczane sağlıkla yorumlanır. Bir eczaneye girerek ilaç aldığını gören, bir suçla suçlanarak mahkemelik olur. Eczane görmek gençler için iyiye, yaşlılar için kötüye yorumlanır. Rüyasında bir eczaneye giren kimsenin hayatı birden değişecektir. Hiç aklından geçmeyen durumlarla karşılaşacaktır.

Salimi ye göre: Rüyada eczane görmek sağlıkla yorumlanır. Rüyada bir eczaneye girip ilaç aldığınızı görmek, hastanızın iyileşeceğine; aradığınız ilacı bulamadığınızı görmek, hastalığın devamına, bir eczaneye girince eczacının orada olmadığını görmek, hastanızın ağırlaşacağına, eczanenin kapalı olduğunu görmek, hastanızın sıkıntısına, ilacı yapmak için eczacının de sizinle birlikte evinize geldiğini görmek, hastanızın iyileşeceğine delildir. Bir başka rivayete göre de: Eczane, hastalığa işarettir. Bazı tabirciler, eczane görmek, ilaç alma durumu olmuş ise, sağlık, sıhhat ve afiyete işarettir, demişlerdir. İlaçlarla dolu böyle bir yere girmek olaylı, maceralı bir yol olarak ta yorumlanır. Rüyasında bir eczaneye giren kimsenin hayatı birden değişecektir. Hiç aklından geçmeyen durumlarla karşılaşacaktır. İlaçlarla dolu böyle bir yere girmek olaylı, maceralı bir yol olarak ta yorumlanır.