Arkadaş Arama:

E 0

Rüyada Ekmek Almak


Zengin ve hayatınızdan memnun olacağınız olarak tabir edilmektedir. Fırından yeni çıkmış ekmek görmek veya almak, maddi sıkıntıdan kurtulacağınız demektir. Rüyasında ekmek aldığını gören kişinin hayallerinin gerçekleşmeği anlamındadır. Genel olarak rüyada ekmek almak mutlu bir aile anlamına gelmektedir. Özellikle sıcak bir yuvaya işaret eder. Aynı zamanda mutlu aile hayatına rivayet edilir. Toplum içinde insanların birbirine olan yardımına delildir. Sonuç olarak rüyada ekmek almak kişinin iş ve sosyal yaşamındaki başarılarının artacağı şeklinde tabir edilmektedir. Özetle taze ekmek almak hayra, menfaate yorulmaktadır. Rüyayı gören için rızka ve berekete işaret eder.

Rüyada Fırından Ekmek Almak
Rüyada fırından çok ekmek alınması kazanca ve sağlığa delalet eder. Eğer rüyada ekmek çok sıcak ise o zaman rüya sahibinin yaşadığı bir sıkıntılardan kurtulacağı üzerine yorumlanmaktadır. Fırından ekmek aldığını gören kazançlı bir iş yapar. Genelde hayır ve menfaate işarettir. Rüyada fırından parayla sıcak ekmek satın almak kâr ve menfaate, rızık ve mal elde etmeye delâlet eder. Rüyayı görenin rızkının bol, kazancının bereketli olacağını anlatır.

Rüyada Birinden Ekmek Almak
Rüyada başkasından sıcak ekmek alınması rüya sahibinin bereket ve bolluğa kavuşacağına delalet etmektedir. Ayrıca sevinçli ve müjdeli bir haberi gösteriyor. Bu haber ile beraber kişinin birinden iyi bir maddi kazanç elde edeceğine delildir. Bunun sonucunda kişinin maddi sıkıntılardan kurtulacağına işarettir. Özetlemek gerekirse rüyada birinin kendisine ekmek verdiğini görmek, hayra ve nimete kavuşmaya işaret etmektedir.

Rüyada Sıcak Ekmek
Rüyada sıcak ekmek alınması rüya sahibinin afiyette ve sağlığının yerinde olacağına işarettir. Rüya sahibinin saygı göreceğine ve halk (insanlar) arasında saygı göreceğinin göstergesidir. Ayrıca ticaretinde bereketli kazançlar elde edeceğini gösteriyor. Ayrıca rüyasında sıcak ekmek görenin evine misafirin geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada Ekmek Aldığını Görmek
Rüyada ekmek aldığını gören nimet ve bolluk ile beraber berekete kavuşur. Rüya sahibinin özellikle şansını ve kısmetinin açılacağını gösterir. Bekar kimseler için yuvaya, evliler için ise huzurlu bir hayat süreceği üzerine yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin yararına olacak bir şeyler olacağına da işaret etmektedir.

Rüyada Ekmek Almak Görmek
Büyüklerin tecrübesinden yararlanmak şeklinde tabir edilmektedir. Ayrıca rüya sahibinin sevinçli bir haber alacağına alamettir. Rızkın bolluğu anlamında bazı kararlar vereceğine alamet eder. Ekmek alındığını görmeniz rızkını çoğaltmaya veya kendini yenilemeye de işarettir.