Arkadaş Arama:

E 0

Rüyada Ekmek Yapmak


Genel olarak rüyada ekmek yapmak zahmetsiz helal kazanç ve bol nimettir. Ayrıca rüyada ekmek yaptığını görmek, senenin bolluk içinde geçeceği anlamına gelmektedir. Genel olarak Rüyada ekmek yapmak zahmet çekmeden kazanca ve bol nimete ermeye işarettir. Sıkıntıları atmak manasındadır. Ekmek yapmak; rızkınızın bol olacağını gösterir. Yani ekmek yapanı gören kimsenin, rızkı bol olur. Sonuç olarak rüyada ekmek yapmak zevk ve sefa sürmeye, varlık ve saltanat içinde bir yaşam süreceğinize işarettir. Özetle rüyada ekmek yaptığını görmek bol rızk, kazanç bolluk ve bereketle tabir edilmektedir.

Rüyada Ekmek Yapmak, Yapıldığını Görmek
Geçim sıkıntılarının ortadan kalkacağı şeklinde tabir edilmiştir. Genellikle sacda temiz ve yumuşak ekmek yapıldığını görmek çok hayırlı bir rüyadır. Çünkü bu rüya, zahmetsiz, çok çaba gerektirmeyen, az bir masrafla helâl mala ve bol nimete işaret eder. Genellikle rüyada ekmek yapmak kazancının çok olacağını ifade eder.

Rüyada Ekmek Pişiren Birini Görmek
Geleceğinin parlak olacağına, sabır gerektiren işlere atılım göstermeye, kazancın karşılığını en iyi şekilde almaya işaret etmektedir. Rüya içerisinde fırında ekmek yapıp pişiren birini görmek; çiftçilikten ve ziraattan kazanılacak gelir anlamına gelir. Bazen rüyada ekmek yapmak işlerde hareketlilik meydana geleceğinin göstergesidir.

Rüyada Başkasının Ekmek Pişirdiğini Görmek
Bu başarıları ile beraber maddi ve manevi anlamda önemli kazançlar elde edeceğine delildir. Ayrıca bereketli kazançlar elde edeceğine ve mevki sahibi olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin sıkıntılı dönemlerinin sona ereceğini gösterir. Ayrıca bazı yakın kimselerden yardımlar alacağına işarettir. Kimi tabircilere göre rüyada ekmek yapmak veya piştiğini görmek o senin bolluk olacağına işarettir.

Rüyada Ekmek Yapanı Görmek
Başarılan işin temizliğine, ulaşılmakta olan hedefin aydınlığına alamettir. Ayrıca bireyin kendi alın teriyle hak ettiği kudrete alamet eder. Bazı tabirciler ise bu rüyayı, rüyasında ekmek yapan bireyin, rızkının artmasına, işi yoksa kazançlı bir işe şeklinde yorumlamışlardır. Ayrıca tatlı ve hoş geçecek anlara, mal ve rızkın bolluğu biçiminde yorumlamıştır.

Rüyada Ekmek Yapmak Pişirmek
Bazı rüya tabirlerini yapanlara göre rüyada fırında ekmek yapıp pişirdiğini görmek rüya sahibinin hayallerine kavuşacağı ve dileklerinin gerçekleşeceği anlamına gelir. Rüyada ekmek pişiren kimsenin en kötü anlarda dahi kendine olan güvenini kaybetmeyeceğine inanılır. Rüya sahibinin yakın zamanda isteklerinin gerçekleşeceğini de belirtmektedir.