Arkadaş Arama:

E 0

Rüyada Elektrik Görmek, Çarpması ve Kesilmesi Ne Demek?


Rüyada elektrik görmek büyük bir güç olarak yorumlanır. Elektrik aynı zamanda, huzura, kazançlı bir işe işaret sayılır. Elektrik rüyası ani bir aşk ya da rahatlık anlamına da gelebilir. Rüyada elektrikle çalışan lamba ve benzeri şeyleri görmek, hayra yorumlanır. Rüyada elektrik kıvılcımları görmeniz; birine aşırı derecede bağlanacağınıza yorulur. Ancak rüya sahibinin daha sonra toparlanıp kendine geleceğine yorumlanır. Vücudunda az miktarda elektrik taşıdığını ve ondan etkilenmemek şartıyla görmek insan üstü güçlere sahip olmaktır.
Rüyada Elektrik Işığı Görmek; ansızın gerçekleşecek olaylar karşısında uyarıldığınıza delildir. Bunun tedbirini almanız gerektiğine, aksi takdirde ölüm tehlikesiyle karşılaşabileceğinize işaret eder. Elinde elektrikle parıldayan, bir ışık tuttuğunu yahut bir elektrik düğmesini açıp ortalığı aydınlattığını gören, ilmiyle halkı aydınlatır.

Rüyada Elektriklerin Kesilmesi; beklenmedik olaylarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Rüyada elektrik kesilmesi görülme şekline göre farklı şekilde yorumlanır. Genel anlamda elektriğin kesildiğini görmek güzel ve aydınlık geleceğin sizi beklediğini göserir.
Rüyada Elektrik Akımı Görmek; gelecekteki günlerinizin çok aydınlık ve mutlu geçecegine işarettir.
Rüyada Elektriğe Kapılmak; Bir kimsenin rüyasında elektrik cereyanına kapıldığını görmesi; yapmakta olduğu işlerinin bir makine süratiyle yürüyeceğine yorumlanır. çok başarılı olacağına delildir.kişinin rüyasında bir yakınını elektrik cereyanına kapıldığını görmesi; o kişinin birilerinden beklediği yardımı görerek arzu ve isteklerini gerçekleştireceğine delalet eder.
Elektrik Direği Görmek; ciddi bir toplantı yapacağınıza rivayet edilir. Elektrik direğinin devrilmesi; oldukça sorumluluk isteyen bir iş konusunda anlaşma yapacağınıza işarettir.

Rüyada Elektrik Çarpması Görmek
Hayatınızda birtakım ani değişiklikler sizin aleyhine olacak. Eğer sizi rüyada elektrik çarpıyorsa, hayatınızın güvende olduğu anlamına gelir. Kimi yorumcular, rüyada elektrik çarpmasını yıldırımla çağrıştırdıklarından duruma göre bazen korkuyu temsilen yorum yapmışlardır. Rüyada elektriğin sizi çarptığını görmeniz kimi zaman, işlerin yolunda gitmesine işaret eder. Bazı rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada elektrik çarpması deprem, savaş gibi afetlerin işaretidir. Kimi yorumlara göre elektrik çarpması, yıldırım çarpmasıdır.