Arkadaş Arama:

E 0

Rüyada Eşkıya Görmek


Genel olarak rüyada eşkıya görmek, arkanızda sizi destekleyen kişinin bu destekten yoksun bırakacağı demektir. Yeni koşul ve durumların ortaya çıkacağını haber verir. Sonuç olarak Rüyada atlı ve silahlı bir eşkıya görmek, sizi destekleyen bir kişinin bu desteği sizden çekeceği anlamına gelir. Bir kimsenin rüyasında eşkıya görmesi halka düşmanlık eden şerli bir adamı gösterir. Rüyada eşkıya tarafından eşyasının alındığını görmek ise yakın bir kişinin yalan ve dolanla kendisini aldatmasına işarettir.

Rüyada Eşkıyayla Dost Olmak
Bir eşkıya ile tanışıp onunla dost olduğunu görmek, işlerinizde büyük aksamalar olacağına bu yüzden zarara uğrayacağınıza işarettir. Bazılarına göre rüyada eşkıya görmek sizi destekleyen bir dostunuz olduğuna işarettir. Bazen de bir şeyi gerçekleştirmek için acele etmeye rivayet edilmektedir. Kimi zaman da birtakım telaşlı insanlara işaret eder.

Rüyada Eşkıyanın Yol Kesmesi
Rüyada dağ başında eşkıya ile karşılaşıp soyulduğunuzu görmek, maddi hayatınızda bazı zararlar göreceğinize delalettir. Rüyasında eşkıya tarafından yolunun kesildiğinin görülmesi malının elinden gideceği anlamındadır. Rüyasında etrafına eşkıyanın toplandığını ve fakat kendisinden bir şey alamadıklarını gören hasta olur. Ancak bu kişi tedavi sonucunda sağlığına kavuşur.

Rüyada Eşkıyayla Konuşmak
Eşkıya ile konuşmak ve onunla hafif bir ağız kavgası etmek, bir destekten yoksun olacağınızı gösterir. Ayrıca sizi koruyan bir kişinin artık sizi korumaktan vazgeçtiğine delalet eder. Rüyada eşkıya ile sohbet etmek, mahkemesi olanın bunu kaybetmesine delalettir. Ayrıca devlet kurumlarında bir işinin sürüncemede kalmasına da işaret eder.

Rüyada Eşkıya Olduğunu Görmek
Rüyasında kendisinin yol keserek başka birisinin malını çaldığını gören, malı çalınan kimse tarafından zarara uğrar. Eşkıya olarak dağa çıktığını ve gelen geçenleri soyduğunu gören, bazı sıkıntılar çeker. Yani birinin yalanla kendini aldatmasına işaret eder.

Rüyada Eşkıya Tarafından Soyulmak
Eşkıyadan birinin kendisini soyduğunu ve her şeyini elinden aldığını gören bir belaya uğrar. Fakat bazen de kendisi değil de akrabasından biri bir musibete uğrar. Birçok eşkıyanın kendi yolunu kestiklerini ve bütün her şeyini aldıklarını gören düşmanına üstün gelir. Rüyada eşkıya tarafından mal ve eşyalarının alındığını gören, kötü bir kimseyle arkadaşlık kurar. Daha sonra ondan yardım ve iyilik görür veya bir belaya uğrar.