Arkadaş Arama:

F 0

Rüyada Fanila Görmek


Rüyada fanila görmek sıkıntı ile yorulmakla birlikte sonsuz bir bağlılığa da işarettir. Rüyanızda çarşıdan bir fanila satın aldığınızı görmek, beklemediğiniz bir haber ile üzüleceğinize yorumlanır. Evde veya bir tezgâhta bir fanila dokuduğunuzu görmek, is ortaklarınız veya tanıdıklarınız hakkında bazı olumsuz isler düşündüğünüze delalet eder. Bazı rivayetlere göre fanila, karlı bir ticaretle de yorumlanır.
Rüyada fanila görmek, gizli ve duyulması istenmeyen bir gönül macerasını tanımlar. Ayrıca ayrılığa veya buluşmaya işaret sayılır. Fanila rüyası bazen da sıkıntıyı hastalığı çağrıştırırken aynı zamanda ticarette sözleşmeye de tabir edilir. Fanila kimi zaman da, işlerin ters gideceğine veya evdeki huzursuzluğa yorumlanır. Bir kimse rüyada hava soğuk olduğu halde fanilasını çıkardığını görse, rüya sahibinin işlerinin ters gideceğine işaret eder. Şayet normal bir havada fanilasını çıkardığını görse, rüyayı görenin sıkıntılarından kurtulup ferahlayacağına yorumlanır. Rüyada bir kimsenin kendisine fanila verdiğini görmek ve kendisinin de bunu alıp sakladığını görse, rüya sahibinin kendisine fanila verenin sırlarına ortak olduğuna hükmedilir. Şayet kendisinin bir başkasına fanilasını verdiğini görse, rüya tersine yorumlanır.

Rüyada Fanila Giymek, Giydiğini Görmek Rüyada fanila giymek rüya sahibi için oldukça hayırlı bir rüyadır. Kişinin huzur içinde bir hayat yaşayacağı ve sağlık sorunlarıyla boğuşmayacağı şeklinde tabir edilir. Rüyada fanila görülmesi, kişinin mutlu bir hayata kavuşacağına, müjdeli haberler alacağına, kişi eğer rüyasında siyah fanila görüyor ise saygın bir kişi olacağına, yakın bir dostu ile sırrını paylaşacağı demektir. Paylaştığı sırrının ileri ki zamanlarda mutlu bir gelişmeye çıkacağı anlamına gelmektedir. Bazı tabircilere göre fanilayı üzerinize giyindiğinizi görmek, alacağınız bir haber ile çok büyük bir sıkıntı içine gireceğinize; başkasına bir fanila giydirdiğinizi görmek, bu rüyanın aksiyle yorumlanır.