Arkadaş Arama:

F 0

Rüyada Fare Öldürmek Ne Anlama Gelir?


Rüyada fare öldürmek bir kaç şekilde tabir edilir. Rüyada bir fare öldürdüğünü görmek, kötü ve huysuz bir kadına galip gelmeye işarettir. Bir adamın rüyada farelere ok veya taş attığını görmesi, kötü bir kadının gıybetini yapmaya yorumlanır veya onunla kötü bir şey hakkında muhabbete işaret eder.
Rüyada bir büyük bir fareyi avladığını görmek de, yine bir kadına hile ederek onu avlamak demektir. Rüyada kör fare öldürmek ise bir hata işleyeceğiniz anlamına gelmektedir.

Yine rüyada fare öldürenin başka bir tabiri ise, geri nіyetlі оkunuşu aşırı emellerі olan eş kişiyi madun etmeye ve ona kat kazanılacak olan gаlibiуete gösterge eder.
Rüуada öldürülen fare, samіmі içe, değersiz plаnlаr yaparak önemsiz zararlar vermeye uğraşan aynı kişiyi ѕembolіze eder.
Ayrıca rüyasında fare öldürmek yine hayatınızda menfaatçi kişilerden kurtulacağınızın alametidir. Rüyada fare öldürdüğünü görmek başınıza bela olan menfaat düşkünü kişilerden kurtulmak istediğinize ve bu kişilerden yakın bir zaman içerisinde kurtulacağınızı da yorumlanır.
Bir başka yoruma göre de Rüyada fare öldürmek, var olan mevcut durumunuzun iyi mertebede olduğunu ve yakın zamanda da bu mertebenizin dolup taşacağına işarettir. Rüyada fare öldürdüğünü görmek, başarı ve sevinç olarak ta yorumlanır.

Son olarak rüyasında rüyada beyaz fare veya rüyada büyük fare yada rüyada fareyi ezerek öldürdüğünü gören kimse, kötü bir kimseye galip geleceğine işaret eder.