Arkadaş Arama:

F 0

Rüyada Fasulye Görmek Ne Anlama Gelir?


Rüyada fasulye görmek, bir zenginden gelecek yardıma, mala, rızka ve işlerin yolunda yürüyeceğine işarettir. Birinin Rüyada fasulye görmesi, iyilik ve berekettir. Rüyada taze fasulye yemek, sürpriz bir yerden gelecek yardımdır. Rüyada yeşil fasulye yediğini gören ise, büyük bir nimet ve kıymetli bir hediyedir.
Rüyada yeşil fasulye toplamak, hayır ve menfaate çıkar. Rüyada fasulye görmek kader anlamına gelir. Bolluk, zenginlik, paradır. Yeşil fasulye kısmettir. Fasulye rengine ve durumuna göre yorumlanır.

Rüyanızda fasulye görmek şansla yorumlanır. Rüyanızda kuru fasulye yediğinizi görmek, menfaatinize uygun bir haber alacağınıza; yeşil fasulye yediğinizi görmek büyük bir nimete veya kıymetli bir hediyeye kavuşacağınıza delalet eder.
Bir bahçeden yeşil fasulye topladığınızı görmek şansınızın açıldığına, bir dükkandan kuru fasulye satın aldığınızı görmek bir arkadaşlarınızın sizi kıskandığına işarettir. Barbunya fasulyesi talihinizin açıklığını, içi henüz dolgunlaşmamış yeşil fasulye ise ömrünüzün uzunluğunu gösterir.