Arkadaş Arama:

H 0

Rüyada Hamile Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Hamile görmek: rüyayı gören hamileyse sorunsuz bir dönem geçirmeye yorumlanır. Kendini hamile görmek aynı zamanda sağlıklı bir çocuk dünyaya getirmeye işaret eder. Ebu Said’ül Vaaz der ki: Bir kadının kendini hamile görmesi; maldır, rızka işarettir. Aynı rüyayı erkek görürse, hüzün ve kederle yorumlanır.
Bazı tabircilere göre, ister erkek, ister kadın olsun karnın büyüklüğü nispetinde mal ve nimete delalet eder. Henüz buluğ çağına girmemiş bir erkek çocuğun kendini hamile görmesi babası ile, böyle küçük bir kızın aynı rüyayı görmesi annesi ile tabir olunur.

Kirmani’ye göre hamile görülmesi mal demektir. Kişinin eşini hamile olarak görmesi dünya ile alakalı bir isteğe yorulur. Görenin malı artır.
Bazen de kişinin hamile birini görmesi gizli işler çevirmeye, sırları ortaya çıkarmaya yada verilen sözü tutmaya işarettir.

1- Karısını Hamile Görmek
Rüyada eşini hamile görmek, ilim ve malda ziyadeliğe tabir edilir. Bu rüya ailenizi bekleyen sevinçli bir hadiseyi işaret eder. Rüya sahibinin eline arzu ettiği büyük imkanların geçeceğine delalettir.
Bazen de bu rüya zahmet çekmeden ele geçecek yüklü mala işaret eder. Dünyevi çalışmalarla ve isteklerle yorulur.

2- Rüyada Birini Hamile Görmek
Kişinin rüyasında birini hamile görmesi; gerek erkek, gerek kadın için iyidir. Rüya sahibi için hayır ve menfaattir. Rüyada hamile bir kimse ile karşılaşmak, iş yerinizde veya aile içinde sizi bazı sürprizlerin beklediğine tabir edilir.
Rüya sahibi erkek veya kadın olsun, başkasını hamile görmesi, görülen karnın büyüklüğü oranında mal ve dünya nimetlerine delalet eder.
Rüyada birini hamile olduğunu duymak, yeni bir başlangıca da yorulur. Rüyada başkasını hamile görmek bereketli yeni işlere işaret eder. Bu rüya aynı zamanda yüksek mevki ve makam anlamına da gelmektedir.

3- Rüyada Kendini Hamile Görmek
Kişinin kendisini hamile olarak görmesi, beklediğiniz önemli bir işin hakikat olacağına veya müjdeli bir haber alacağınıza işarettir.

Bir kadının rüyasında kendine hamile görmesi, çocuk sahibi olmaya delalet eder. Huzurlu bir aile yaşantısına işarettir. Aynı zamanda aile içinde huzura ve mutluluğa delildir.

4- Rüyada Tanıdık Birini Hamile Görmek
Bu rüya müjdeli haber ile tabir olunur. Çünkü çocuğun dünyaya gelecek olması sevinç ve müjdedir. Bu rüya aynı zamanda saygıdeğer bir kişiden fayda görüleceğine yorulur.
Yeni başlangıçların habercisidir. İş hayatında alınacak çok güzel bir haberle, arzu edilen mevkiye yükseleceğini ifade eder.

5- Kişinin Akrabayı Hamile Görmesi
Kirişin bir akrabasını hamile görmesi, o kimse hakkında sevinçli bir haber almaya yorulur. O kimseden yardım göreceğinize işarettir. Akrabanın çocuk doğurması ise sevince işaret eder.