Arkadaş Arama:

İ 0

Rüyada İncir Toplamak Ne Anlama Gelir?


Rüyada incir toplamak görmek iş yaşamında başarılı olmaya yorumlanır. İncir toplayan kimse yeni bir iş girişiminde bulunur.
Rüyada incir toplamak, helal mala, rızka, menfaata, çok nimete delâlet eder.

Rüyada incir topladığını görmek, medhedilmeye layık, şerefli ve aziz bir zattan gelecek mala işarettir.
Rüyada toplanan incirden az bir şey yediğini görmek, zengin ve insanlara faydalı bir kimseye, kolay elde edilen rızık ile tâbir olunur.
Denilmiştir ki: Rüyada incir toplamak, rızka, menfaate ve kolay geçime delâlet eder. Yine Rüyada incir topladığını görmek, hayır, iyilik, sevgi ve nimete delâlet eder.
Nablusî demiştir ki: Mevsiminde siyah incir toplamak, hayırdır. Beyaz incir siyahtan daha hayırlı ve uğurludur.

Mevsimsiz toplanan incir, rüya sahibinin kıskançlığına işaret eder. Mevsiminde incir topladığını görmek, hayır ve menfaate işaret eder.
Yine rüyada incir topladığını görmek, bol ve geniş rızka delâlet eder. Başka bir tabire görede rüyada incir topladığını görmek, hastalıklı çocuk ile yorumlanır.
Bekâr birinin incir topladığını görmesi, yakında evleneceğine işaret eder. Yine rüyada incir topladığını görmek, bir miras peşinde koşmaya işarettir.
rüyada dökülen incirleri topladığını görmek, ziraat sahibinden devamlı hayra ve nimete nail olmaya delâlet eder.

Rüyada incir ağacından incir düştüğünü veya onları topladığını görmek, büyük bir adamdan gelecek hayra ve ele girecek nimete yorumlanır.
Ağacın dallarından incir topladığını görmek, cömert ve kerim bir adamdan gelecek menfaate delâlet eder.
Fakir bir adamın rüyada incir topladığını görmesi, zengin olacağına alâmettir.

Rüyada incir toplamak, rızka, helal mala, menfaata, çok nimete işaret eder.
Denilmiştir ki: Rüyada bahçesinde birkaç incir ağacı olduğunu görmek, rızka, menfaate ve kolay geçime işaret eder. Rüyada İncir toplamak, o kimsenin rızık elde edeceğine işaret eder.
Bazı tabirciler RÜYADA İNCİR TOPLAMAK kolay elde edilen rızık, tam neşe ve bol nimetle tabir etmişlerdir.
Rüyada başkasının incir topladığını görmek ise o kişinin güzel haberler alacağı, maddi açıdan da manevi bakımdan da olumlu gelişmeler yaşayacağını işaret eder.

Tanımadığınız birisi olması durumunda ise bu durumları sizin yaşayacağınıza ve bunu da destek alarak sağlayacağınıza tabir edilir.