Arkadaş Arama:

İ 0

Rüyada inek sağmak ne demek? İnek sağdığını görmek nedir


Rüyada memeleri süt dolu inek, bereketin ve bolluğun ifadesidir. Rüyada inek sağmak; çok mal ve rızk anlamına gelmektedir. Rüyada inek sağmak varlıklı bir yerden gelecek mal demektir. Bir ineği sağdığını gören kimse, mal biriktirir. Bir inek bulup onu eve götürdügünü gören kimse, hayra erişir. Kadının rüyada inek sağdığını görmesi, nimete ve zenginliğe delâlet eder.
Rüyada memeleri süt dolu inekler görmek, bereketin ve mutluluğun işaretidir. Hayırlı kısmet, iyi niyetli, yardım seven kadın akrabadır. İneği sağmak, kadın akraba veya dosttan kısmet almaktır. Rüyada çok sütlü inek görmek, zengin akraba anlamına gelir.

Rüyada inek sağdığını görmek, güzel ilişkiye, siyasete ve rızık temin etmenin işaretidir. İneği sağıp sütünü içtiğini görmek, zenginliğe, şan ve şerefe delâlet eder. Rüyada bir kimsenin ineği sağdığını görmesi, sultan tarafından gelecek mal ve nimete alâmettir.
Rüyada bir tüccarın inekten süt sağdığını görmesi, helâl rızık ve kazanca delâlet eder. Ve sağdığı süt miktarınca dünya o kimseye meyleder. Bekâr bir kimsenin rüyada ineği sağıp sütünü içtiğini görmesi, saliha ve şerefli bir kadınla evlenmeye delâlettir.
Bir kimsenin rüyada inek ve manda gibi sütü ve eti helâl hayvanları sağdığını görmesi, helâl rızka, menfaat ve nimete alamettir.
Rüyada ineği sağıp sütünü içmekİneği sağıp sütünü içtiğini görmek, fakir için zenginliğe, izzet ve şerefe delâlet eder. Zengin için de malının ve şerefinin artmasına işarettir.
inek sağmak