Arkadaş Arama:

İ 0

Rüyada İnek Sürüsü Görmek, Sürüyle İnek Ne Demek?


Rüyada inek sürüsü görmek, her yerde sözünün geçeceğine, ilme ve ilmin eserine tâbi olmaya delalet eder. Yine Rüyada toplu halde inek sürüsü görmeniz, sevincin ve saadetin devamına işarettir. İnek sürüsü bolluğun, bereketin, kazancın ve helal malın göstergesidir. Rüyasında kalabalık inek sürüsünü gören zengin olur.
Rüyada inek sürüsü görmek, iyiliğe, hayra, zenginliğe ve bol rızka deleldir. Bekâr kızın rüyasında inek sürüsü görmesi, yakında nasibi çıkacağına nişanlanacağına veya evleneceğine işarettir. Bir kimsenin rüyada inekleri sağdığını görmesi, menfaat ve helâl rızka tabir edilir. Kişinin rüyada inek sürüsü görmesi, şeref, mala, yüksekliğe ve etinden yenilen miktarca ucuzluk ve bolluğa işarettir. Denilmiştir ki: Rüyada inek sürüsü herkes için iyidir ve hayırlı bir rüyadır.

Rüyada İnek Sürüsünü Otlatmak; İnek sürüsünü kendi arazinizde otlattığınızı görmek; herhangi bir işte söz sahibi olacağınıza veya yöre halkına hükmedeceğinize delalettir. İnekleri yaylada otlattığını gören kişi üzüntülerinden ve maddi sıkıntılarından kurtulur, refaha erer, rızkı bereketli olur ve helal mal elde eder.
rüyada inek sürüsünü otlatmak
Rüyada Kaçan İnek Sürüsü Görmek; sürü miktarınca elinize mal geçeceğine, bolluk ve bereketli bir dönem geçireceğinize işarettir. Sizde peşlerinden koşuyarsanız bu rüya hayır ve berekete işaret eder. Birinin size inek sürüsü bağışladığını görmek; helal ve bereketli mal elde edeceğiniz manasına gelir.
Rüyada Sürüyle İnek Görmek; bir grup insanın size manevi ve maddi olarak yardım edeceklerine, malınızın çoğalacağına işarettir. Sürüyle ineklerin geçtiğini görmek ise gördüğünüz inek sayısınca mal ve mülk toplayacağınıza, borcunuzu ödeyeceğinize delaletle işaret edilir. Birçok başarıya imza atacaksınız.