Arkadaş Arama:

İ 0

Rüyada inek sütü görmek ne demek?


Rüyada inek sütü görmek; zenginliğe, şan ve şerefe delâlet eder. Rüyada inek sütü gören fakirse zengin olur, zenginse parası daha da çoğalır. Mülk ve mal ile tâbir olunur. Rüyasında inek sütü gören kişi yeni işlere atılacak ve bol para kazanacak demektir. İnek sütü içinde bulunduğunuz durumun daha iyi olacağını işaret eder. Rüyada bir ineği sağıp sütünden içen, emeklerinin karşılığını alacaktır demektir.
Meşakkat çekilmeden elde edilen mal demektir. Bir kimsenin rüyada ineğin memesinden sütünün aktığını görmesi, o sene bolluk ve bereket içinde geçecek günlere alâmettir. İnek sütü, devlet tarafından kendisine menfaat erişeceğine yorulur. Rüyada İnek sütü görmek: Bekâr için evlenmeye, fakir için rızık ve mala, hasta için de şifaya delâlet eder.

Rüyada inek sütü dağıtmak: Rüyada inek sütü dağıtmak, devlet reisine yakınlığa ve ondan gelecek hayırlı mala delâlet eder. Rüyada bir ineği sağdığını ve onun sütünü dağıtmak, o sene içinde çok hayra ve nimete ermeye işarettir.
Cabir’ül Mağribî’ye göre; İneği sağıp sütünden içmemek, mal biriktirmektir. Fakat onu harcamaz. Rüyada inek sütü helal maldır. Sütlü inek hayır ve menfaat sahibine delalet eder.