Arkadaş Arama:

I 0

Rüyada Ispanak Görmek


Rüyada ıspanak görmek yeşil ve güzelse zenginlik, sermaye, bol para, servettir. Pişmiş ıspanak yemek ise para harcamak sağlık ve sıhhat ile tabir edilmektedir. Ayrıca yaprakları solgun, buruşuk, kırışık, eskimiş, cansız ıspanak görmek; gam, elem, dert, üzüntü ve kedere işaret etmektedir. Ispanağı salata yahut zeytinyağlı yemek olarak hasta için şifaya delalet eder.
Rüyada taze ıspanak görmek, mal ve rızka işarettir. Rüyasında ıspanak yemeği yediğini gören, hasta ise iyileşir. Ayrıca borcu varsa borcunu öder, eşi hamile ise bir çocuğu olur. Çarşıdan yeşil ıspanak aldığını gören murada erer. Bir başka rivayete göre de; Bir kimsenin Rüyada ıspanaktan yediğini görmesi, hastalığından şifa bulacağı demektir. Ayrıca herhangi bir maddi sıkıntıdan kurtulacağına işarettir.

Rüyada ıspanak görmek gam ile bir rivayete göre, hasta için iyileşme, salah ve şifa ile tabir olunmaktadır. Ispanak aldığını veya pişmiş olarak yediğini gören kedere duçar olur. Eğer rüya sahibi hasta ise şifa bulur. Bazılarına göre: ıspanak sıhhat ve sağlıkla yorumlanmaktadır.
Taze yeşil ıspanak bol para, kazanç, nasip, zenginlik ve servet sahibi olarak yorumlanmaktadır. Bu nedenle pişmiş ıspanağı yemek para harcamak olarak tabir edilmektedir.
Rüyada ıspanağı yemek; muradınıza ereceğinize işarettir. Bir kimsenin rüyasında ıspanak yediğini görmesi, hastalığından şifa bulacağına veya herhangi bir maddi sıkıntıdan kurtulacağına işarettir.
Rüyada solgun yapraklı ıspanak görmek, gam ve kedere işarettir. Rüyada görülen ıspanaklar, yardımsever bir kimseyi işaret eder. Aynı zamanda hayırlı haberi, şifa bulmayı, bol rızkı sevinci çağrıştırır. Bazen rüyalarda ıspanak görülmesi ömrün uzunluğunu gösterir.

Hasta bir kimse rüyasında ıspanak yediğini görse, rüya sahibinin şifa bulacağına işarettir. Bir kimse bahçesinde yeşil ıspanak olduğunu ve bunları topladığını görse, o kişinin muradına kavuşacağına hükmedilir. Borçlu bir kimse rüyasında kendisine ıspanak yemeği verildiğini görse, o kimsenin şansının açılacağına ve borcunu ödeyeceğine işaret sayılır.
Rüyada ıspanak tohumu görmek, hastalık ve kedere işaret eder. Rüyada haşlanan zeytinyağlı ıspanaktan yemek, hasta için sıhhate . diğer insanlar için helâl rızka işaret etmektedir.
Hamile bir kadın rüyasında ıspanak yediğini görse, o kimsenin bir erkek çocuğu olacağını belirtir. Şayet ıspanağı yemediğini görse, o kişini düşük yapacağına hükmedilir. Bir kimse bahçesinde bulunan ıspanağın sararıp solduğunu görse, rüya sahibinin aile fertlerinden bir kimsenin hastalanacağına veya evden ayrılacağına işaret sayılır.
Rüyada Ispanak Doğramak
Rüyayı gören kişinin rüyasında ıspanak doğradığını görmesi rüya sahibinin yaşadığı zorlu bir süreçten yakınlarının yardımıyla çıkacağına delalet eder. Rüyada ıspanak doğradığını görmek aynı zamanda verilen emek karşılığında kazanılacak olan paraya, saygıya ve üne yorumlanmaktadır. Rüya sahibi hayatı boyunca ailesiyle arasını iyi tutacaktır. Güçlü aile bağları kişiyi daima öz güvenli kılar.