Arkadaş Arama:

K 0

Rüyada Kabadayı Görmek

Rüyada Kabadayı Görmenin Anlamı ve Yorumu
Rüyada kabadayı görmek genel olarak hatalı davranışları yüzünden insanları kendinden uzaklaştıran bir kişinin varlığı anlamına gelmektedir. Yani Rüyada güçlü ve iyi dövüşen ünlü bir kabadayı görmek insanları çevresinden uzaklaştıran kimseye delalet eder. Rüyasında bir kabadayı gören kişi çevresinin sevgisini ve itibarını kazanacak demektir. Sonuç olarak rüyada ünlü bir kabadayı görmeniz çok zor bir uğraşta kıvançlı bir zafer elde etmeye delalettir. Ayrıca aşkta karşılık görecek ve sağlığı düzelecek manasındadır.
Özetle rüyada bir kabadayı birini görmek, çevresinin kendisini sevdiğine ve geleceğinin parlak olduğuna, işlerinin iyi bir sonuca varacağına delalet eder. Bir kimse, rüyasında kabadayı olarak tanınan ve bilenen birini görse; bu rüyası onun alçak gönüllü, yumu­şak yaklaşımlı ve uysal (uyumlu) hareketler sergileyeceği­ne işarettir. Dolayısıyla etrafında (çevresinde) bulunan kimseler tarafından sevileceğine alamettir. İşlerinin kolayca hallolacağına (görüleceğine), istikbalinin (geleceğinin) çok iyi ve parlak ola­cağına işaretle tabir edilmektedir. Çünkü güzel huylu sıcak kan­lı (sevecen) insanın dostu ve arkadaşı çok olur. Bu sebeple her tarafta işlerini kolayca halleder. Dolayısıyla büyük bir çevresi olunca da işlerini çok ilerletir.

Rüyada Kabadayı Olmak
Genellikle rüyada kabadayı olduğunu görmek yumuşak huylu ve güler yüzlü olmayı gerektiren durumlara delalet etmektedir. Kabadayı gibi davrandığını görmek, yumuşak ve güler yüzlü olmayı gösterir. Bazen önemsemeyerek hayır ve iyilik fırsatlarını kaçırmaya delalet eder. Bazı rüya yorumu yapanlara göre rüyada kabadayı gören kişi, etrafındaki insanların sevgisini ve saygısını kazanır.

Rüyada Kabadayılık Yapmak
Rüyada bağıran, nara atan kabadayı görmek, önemli bir haberle gelecek iyi bir dosttur. Kabadayıdan azar işitmek, dayak yemek çok daha iyidir. Rüyada kabadayılık yapmak ise eline geçen fırsatları değerlendirmemek olarak tabir edilmektedir. Aynı zamanda hayır ve iyilikleri elinin tersiyle itmeye alamettir. Ancak kalp kırıcı ve kaba saba davrandığını görmek memur ve yönetici için azledilmeye delildir. Ayrıca kabalık yaptığını görmek bereketsizliğe, itibar ve değer kaybetmeye delalet eder.