Arkadaş Arama:

K 0

Rüyada Kabak Çekirdeği Görmek

Rüyada Kabak Çekirdeği Görmenin Anlamı ve Yorumu
Genel olarak rüyada kabak çekirdeği görmek, kendisinden kazan sağlanması muhtemel mal, kazanç ve rızk demektir. Her ne şekilde görülürse görülsün Rüyada rüyada kavrulmuş beyaz kabak çekirdeği görmek ve lezzetle yemek hayırlıdır. Sonuç olarak rüyada kabak çekirdeği yemek kolaylıkla elde edilen bir rızka delalet eder. Bir kimsenin rüyasında kabak çekirdeğini kabuğunu kırıp meyvesini yemesi hayır ve menfaat sağlayacağına rivayet edilmektedir. Özetlemek gerekirse rüyada kabak çekirdeği yemek hayra nail olacağınıza, menfaat elde edeceğinize, bereket ve işlerinizde kazanç elde edeceğinize delalet eder.
Rüyada Kabak Çekirdeği Satın Almak
Bir kimsenin rüyasında kabak çekirdeği satın aldığını görmesi bir tanıdığınıza önemli bir yardımda bulunacağınız demektir. Ayrıca o kişiyi içinde bulunduğu zorluktan kurtaracağınıza işaret eder. Rüyada birinin size kabak çekirdeği satın alması ise sevdiğiniz bir kişinin ziyaretinize geleceğine ve sevineceğinize delâlet eder. Rüyada kabak çekirdeği almak şeref ve makama işarettir. Rüyasında kendisine birisinin kabak çekirdeği aldığını görmesi, onun bulunduğu işinde büyük bir dereceye ulaşacağına işarettir.

Rüyada Kabak Çekirdeği Kabuğu Görmek
Kabuğundan ayrılmamış kabak çekirdeği görmek, zahmetle kazanılan mala işarettir. Kabak çekirdeği kabuğu ise zahmetsizce elde edilmesi muhtemel mala işaret eder. Rüyada kabak çekirdeği ekmek ise bol nimete ve bol mala işaret etmektedir. Bazı tabircilere göre rüyada kabak çekirdeği görmeniz huzur ve saadetin işaretçisidir. Ayrıca büyüklükle yorulmaktadır.

Rüyada Kabak Çekirdeği Kurutmak
Rüyada taze kabak içendeki çekirdekleri ayıklayıp kurutmak uzun zamandır görüşemediğiniz arkadaşlarınızla buluşacağınıza delalettir. Ayrıca arkadaşlarınızla birlikte güzel vakit geçireceğinize işaret eder. Rüyada birinin kabak çekirdeğini güneşte kuruttuğunu görmeniz ise sevdiğiniz bir kişinin ziyaretinize geleceğine delildir.