Arkadaş Arama:

K 0

Rüyada Kabile Görmek

Rüyada Kabile Görmenin Anlamı ve Yorumu
Rüyada yerli kabile halkı arasında bulunduğunu ve onlarla dostluk kurduğunu görmek, bir piyangodan büyük ikramiyenin çıkacağına işarettir. Sonuç olarak rüyada yerli bir kabile görmek, sülalenizin bazı işlerinde vazife alacağınız demektir. Rüyasında kabile gören kişi yabancı insanlarla kaynaşır ve onlarla tanışır. Bir başka rivayete göre de: Rüyada bir kabile içinde bulunduğunu gören kimsenin sıkıntılarının sona ereceğine işarettir. Çünkü kabile güç manasındadır. Özellikle arzu edilen şeyin gerçekleşeceğinin göstergesidir.

Rüyada Kabile Reisi Görmek
Geçmişe özlem duymaya işarettir. Rüyada görülen kabile reisi rüya sahibinin din ve dünyasında kendine tâbi olduğu bir lideri işaret eder. Kabile reisi, aynı zamanda yerel yönetici anlamındadır. Ayrıca bir aşiretin başkan veya liderini gösterir. Rüyada güler yüzlü babacan bir kabile reisi görmeniz ise sevinçli bir haber işiteceğinize delildir. Rüyasında bir kabile reisi veya bir kabile mensubu görmeniz de, aynı şekilde güç ve kuvvetle yorulmaktadır. Rüyada kabile reisi ile konuşmak ise önemli bir göreve geleceğine veya bir kuruluşun başına geçeceğine işâret eder.

Rüyada İlkel Kabile Görmek
Kişinin ilkel bir kabile içinde bulunduğunu görmesi, rızık için çareler arayacağını gösterir. Yeni grup ve çevreler edinmeye işaret eder. Ayrıca bu rüya umutlu yarınların habercisidir. İlkel kabile insanlarının kendisine iyi davrandığını görmeniz ise, yeni bir yöreye gitmeye işaret eder. Rüya sahibinin, orada hayatını huzur içinde sürdüreceğine işaret eder.

Rüyada Kabile Savaşı
Kabileler arasında yaşanan savaş şaşkınlıktan ne yapacağını şaşırmış kalabalıkları ifade eder. Rüyada kabile savaşı görmek ise güç olan şeyleri başarmaya alamettir. Rüyasında kabile üyelerinin savaşması, zorluktan sonra kolaylığa alamettir. Ayrıca sebep olunan bir zararı ödemeniz gerektiğine rivayet eder.

Rüyada Kabile Kurmak
Bir kimsenin rüyasında kabile kurduğunu görmesi huzur ve güven içinde olacağı anlamındadır. Bir kişinin rüyasında kendine kabile kurduğunu görmesi ise sevinç yaşayacağı bir durumla karşılaşacağı demektir. Ayrıca akrabalarının keder anlarında onların yanında olacağız şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada Kabilede Yaşamak
Kişinin rüyasında bir kabilede insanlar içinde yaşadığını görmesi halk için saygınlık göreceğinizi gösterir. Ayrıca kabilede yaşamak işlerde kazanç, meslekte ilerleme ve görevde yükselme olarak tabir edilmektedir.