Arkadaş Arama:

K 0

Rüyada Kablo Görmek Ne Demek, Neye Yorumlanır?


Rüyada kablo görmek emeğinin karşılığını almaya yorulur. Rüyada kablo yolculuk olarak ta yorumlanır. Kablo rüyası uzun ömür anlamında olup bol menfaat elde etmektir. Rüyada kablo görmeniz riskli işlere atılacaksınız ama sonuçta istediğiniz gibi sonuçlanacak demektir. Kimi rüya tabiri yapanlara göre rüyada kablo şu şekilde tabir edilmiştir: tehlikeli bir işle uğraşacaksınız; fakat bu iş olumlu sonuçlanacak. Mutlu ve zengin olacaksınız.
Rüyada Bakır Kablo Görmek; maddi çıkar elde etmeye yorumlanır. Bakır kablo etkili sözün, kuvvetin, saygının işaretidir. Rüyasında bakır kablo görenin ömrü uzun, malı kalıcı ve bereketli olur. Kimi tabircilere göre bu rüya gördüğünüz bakır miktarınca mal elde edeceğinize yorumlanmıştır.

Rüyada Telefon Kablosu Görmek; kişinin dünya malında önemli derecede bolluk yaşanacağına ifade edilir. Rüyada evde bulunan telefona kablo bağladığını görmek hayatının huzur ve rahatlık içinde geçeceğine, bazı güzel fırsatları yakalayacağına ve hayatının olumlu yönde değişeceğine tabir edilir.
Rüyada Elektrik Kablosu Görmek; kuvvet, önderlik ve büyüklüğe işarettir. Kişinin rüyada elektrik kablosu görmesi bir yolculuğa çıkacağına ve bu yolculuktan hayır ve menfaat elde edeceğine işaret etmektedir. Rüyasında elektrik kablosu görenin eğer kaybolan bir yakını varsa, bu kişinin geri döneceğine rivayet edilir.