Arkadaş Arama:

K 0

Rüyada Kaburga Görmek

Rüyada Kaburga Kemiği Görmenin Anlamı ve Yorumu
Rüyada kaburga görmek genel olarak, insanın içinde taşıdığı nefret, sevgi, keder, sevinç ve mutluluk gibi çok farklı duygular demektir. Ancak kişinin kendi içinde esen fırtınalara işarettir. Sonuç olarak rüyada kaburga kemikleri görmek huzurlu aileye ve yeni dostluklara delalet eder. Ayrıca sevgi ve birbirlerine düşkün aile ve akraba anlamına gelmektedir. Bir kimsenin rüyasında kaburga kemiklerini görmesi, rızkının çokluğuna delalettir. Aynı zamanda şişmanlaşmaya ve hastalıktan şifa bulmaya delâlet eder. Kimi zaman bir birlerine uygun olan aile fertlerine yorumlanır.

Rüyada Kaburganın Kırılması
Bir kişinin rüyasında kendi kaburga kemiğinin kırıldığını görmesi kaba davranmaya işaret eder. Rüyada kaburga kemiğinin kırıldığını görmek şiddet ve sıkıntı anlamındadır. Kaburga kemiklerinin büyüyerek üzerindeki etlerinin kalınlaştığını görmek ise rızk ve berekete delalettir. Bazen kaburga kemiklerinin kırılması hasta için iyileşeceğine işarettir. Rüyada kaburga kemiklerinin olmadığını görmeniz, ev halkından birisinin sıkıntısına delildir. Bazen bu rüyayı gören hatalı bir iş yapar. Kaburga kemiklerinin yok olması, doğru olduğu kanaatiyle yanlış bir iş yapmaya delalet eder.

Rüyada Kaburga Eti Görmek
Kaburga kemikleri üzerindeki et ve yağ tabakası, hastalıktan şifa bulmaya rivayettir. Rüyada kaburga eti görmenin anlamı mal ve dünyalığın artacağına veya kişinin şişman olacağı demektir. Bu kemiklerin üzerindeki et ve yağ tabakasının artarak görünmez hale gelmeleri şişmanlamaya delalettir. Ayrıca hastalıktan şifaya ya da mal ve dünyalığın artmasına rivayettir. Bazı durumlarda zenginlik ve sağlık olarak yorumlanır.

Rüyada Kaburga Kemiğinin Çıktığını Görmek
Rüyasında kaburga kemiklerinin deri altından dışarıya çıkmış olduklarını gören kimsenin çekeceği sorun ve sıkıntılara işarettir. Kaburga kemiklerinin kırılıp yerinden çıkması gizli işlere delalettir. Ayrıca dokumacılık için gerekli aletlere de işarettir. Kaburga kemiklerinin çıktığını görmeniz, sineye çekilmeye, meşakkat, lezzet ve sıkıntıya da işarettir.

Rüyada Kaburga Kemiği Yemek
Rüyada kaburga kemiklerinden birini yediğini görmek evinden bir kimsenin gideceğine delalettir. Ayrıca bahçesinden bir kaç ağacın kesileceğini gösterir. Bazen de üzerindeki elbiselerinden birisinin yırtılıp yok olacağına delalet eder. Rüyada kendi kaburga kemiklerinden yediğini gören kimse aile ve akrabalarına yük olur. Ayrıca evinin ağaçlarını ya da kendisini soğuk ve sıcaktan örten elbise v.s. şeylerini satar.

Rüyada Hayvan Kaburga Kemiği Görmek
Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen kaburga kemikleri, kadınlardır. Kaburga kemiklerinden birinde meydana gelen şeyin tabiri o şeyin kadınlarda meydana gelmesidir. Bazen de rüyada görülen hayvanların kaburga kemikleri rütbe ve yaşta farklı dostluk demektir. Ayrıca sevgi ve birbirlerine uygun olan aile ve akrabalara işarettir. Kuzu kaburgası ise insanı kendine has varlık kılan iç dünyasına delalettir.