Arkadaş Arama:

K 0

Rüyada Kahvaltı Yapmak Görmek


Rüyada kahvaltı yapmak, pek yakında güzel haberler alacağınızın işaretidir. Rüyada kahvaltı yapmak, uzun bir yolculuğa çıkmaya da yorumlanır. Kişinin sofrada kahvaltı yapması, nimete, rızka, davete icabet etmeye ve refah içinde yaşamaya, düşmana galip gelmeye ve yüksek mertebeye delâlet eder. Yine bir kişinin rüyada kahvaltı yapması, genişliğe, rahatlığa, rızka ve nimete delâlet eder.
Kahvaltı yapmak, kıymet ve rütbe içerisinde bir ganimettir. Rüyada kahvaltı yaparken sofra üzerinde bulunan kahvaltılıklar, rüya sahibi ve çocukları için rızıktır. Kahvaltı yaparken bolca yemek, rüya sahibinin yediği miktarda ömrünün uzun olmasına işarettir. Rüyada kahvaltı yapan, ona sahip yada kahvaltıdan yiyen kimse için geçime ve yiyecek şeyler için yemeye delâlet eder.

Rüyada kahvaltı yapmak için sofra üzerinde oturduğunu görmek, iyi ve cömert bir kimse ile sohbet etmeye işarettir. Çünkü sofra, iyilik yapan ve cömert bir adam ile tâbir edilir. Rüyada kahvaltı yapan kalabalık, çoluk ve çocuğun çok olmasının alametidir.