Arkadaş Arama:

K 0

Rüyada Kayınpeder Görmek

Kayınpeder (kayınbaba) insanın babası mesabesindedir. Bu sebeple rüyada kayınpeder görmek, hayır ile tabir olunur. Yine kayınbaba rüyası, hiç ümit edilmeyen yerden gelecek rızka ve menfaate sevinç ve mutluluğa, bahtın açılmasına işarettir. Kayınpederi olmayan birinin Rüyada kayınpederi görmesi, evlenip mutlu olmaya veya iyi birini arkadaş edinmeye işarettir.
Rüyada kayınpeder görmek yakınlarınızla veya dostlarınızla güzel vakit geçireceksiniz ve bunları mutlu edeceksiniz anlamındadır. Rüyada kayınpederinizi neşeli gördüyseniz ailenizle hoş zaman geçireceksiniz demektir. Kayınpeder rüyası arkadaşlarınız veya akrabalarınızla buluşmak anlamına da gelmektedir. Kayınpederinizi neşeli gördüyseniz, uzun süredir görmediğiniz akrabalarınıza, sevdiklerinize, dostlarınıza kavuşacaksınız.

Rüyada kayınpederini görmek genel anlamda, güç ve kuvvete ve işlerde başarılı olmaya delalet eder. Rüyada kaynatasını gören kimse, ihtiyaçlı ise ummadığı yerden rızkı gelir, kaybettiği bir şey varsa bulur, hasta ise iyileşir.
Rüyada eski kayınpederi görmek kişinin huzura ve mutluluğa kavuşacağına ve beklenmeyen sevincin duyulacağı gelişmelerin yaşanacağına, sevdikleri ile birlikte neşeli zamanlar geçirileceğine, verilen emeğin karşılığının alınacağına, bol muhabbette kalacağına, isteklerini ve arzularını yerine getireceğine işarettir.
Rüyada ölmüş kayınpederin dirildiğini görülmesi aile hayatı içinde huzurun vuku bulacağına ve çok iyi günler göreceğine, gönül gözünün açılacağına, iyi işler yaparak ailesinin gözünde değerleneceğine, yaptığı seçimlerin kendisi için çok isabetli ve doğru olacağına işaret ettiği ifade edilir. Rüyada eski ölmüş kayınpederini görüldüğünde hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, bazen de rahat geçeceğine, huzurun ve mutluluğun da bir ömür devam edeceğine, hiç beklemediği bir anda aile hayatında iyi gelişmeler yaşanacağına yorulur.
Rüya tabiri yapanlara göre rüyada kayınpederle konuşmak tüm arzu ve isteklerinin yerine geleceğine, hak yolundan gireceğine, kendisine zor zamanlarında yardım edecek dostlarının varlığına işaret etmektedir.