Arkadaş Arama:

K 0

Rüyada Kaymakam Görmek

Rüyada kaymakam görmek veya kendi bir ilçede kaymakam görmek, rüya yorumcuları tarafından hayra yorumlanır. Rüyada görülen kaymakam, kişinin aile ve çalışma yaşamında sevinçli gelişmelerle yüzleşeceğine, moralinin düzeleceğine ve işlerinin iyice düzeleceğine delalet eder. Rüyada kaymakam olmak da iyi şeylere işarettir. Rüyada, kaymakam görmek, işinizde yükseleceğiniz demektir. Tüccarın rüyasında kaymakam görmesi karını artıracak vasıtalara başvuracağı anlamına gelir. Rüyasında kaymakam gören memur makam ve mevkiinin yükselmesi için amirlerinize müracaat edeceğine tabir edilir. İşsiz bir kimse rüyasında kaymakamı görürse bir işe girmek için başvuruda bulunacağına delalet eder. Rüyada kaymakamı misafir etmek kazancın artmasına, rüya sahibinin menfaatine, yüksek rütbeye ulaşmaya işarettir. Rüyasında kaymakamı evine misafir ettiğini gören, halk arasında hatırı sayılacak bir kişi olacağına işarettir. Rüyada devlet veya hükümet adına görev yapan kaymakam görmek, şeref ve itibara, işinde sebat etmeye işaret eder.
Bazen rüyada görülen kaymakamlar, devlet başkanını, başbakan veya bir bakanı temsil eder. Kaymakamla sohbet etmek halkla muhabbet etmeye delalet eder. Rüyada kaymakamı gören, ondan bir şey alan, kaymakamla konuşan yahut onunla bir şey yediğini gören kimse, o kişiden iyilik görür. Rüyada kaymakam ile konuştuğunu görmek, önemli bir göreve gelmeye aynı zamanda bir hayra ve menfaate ermeye işarettir. Rüyada bir kaymakam ile konuşmak, o kimsenin görevinde yükseleceğine, büyük bir hayra nail olacağına işarettir. Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kişinin maddi ve manevi olarak rahat edileceğine işaret eder. Kaymakamla konuşulan olumlu ve güzel şeyler, işlerini iyi yapıyor olmalarına; kötü konuşmalar ise, yönetim kademesinde görev yapanların menfi uygulamalarına işaret eder.

Rüyada kaymakam olduğunu görmek, ehil kimse için bir göreve getirilmeye, bir sorumluluğu üstlenmeye, eve misafir gelmesine, diğerleri için beklenmedik fırsatlara yahut sevinçli durumlara işarettir. Rüyada kaymakam olduğunu gören kişi, yapacağı güzel çalışmalar sayesinde makam sahibi olacak, halk arasında saygınlığı artacak, insanlar tarafından sevilen biri olacak demektir. Rüya sahibinin bahtının açık, istikbalinin de parlak olacağına ve işlerinden yana kazanç sağlayacağına tabir edilir. Rüyada kaymakam olmak, halkın yararı kadar kendi çıkarını da düşünen kimseye işaret eder.