Arkadaş Arama:

K 0

Rüyada Kaynak Suyu Görmek

Rüyada kaynak suyu görmek, nimet, hayır, bereket arzu ve maksada kavuşmaktır. Durumu belli olan bir kimse Rüyada evinin içerisinde bir takım gözelerin kaynadığını görse, o kimseye bir musibet isabet eder ve ev halkı onun için üzülüp ağlarlar.
Bir kimse rüyada bir kaynaktan abdest aldığını görse, su ister berrak, ister bulanık ister sıcak isterse soğuk olsun, kendisiyle namaz kılmak abdest almak caiz olacak bir halde temiz olduğu takdirde o kimsenin rüyası hayırdır.

Rüyada evinin içinde veya ona zarar vermeyecek bir yerde su kaynadığını ve evden dışarı çıktığını gören kimse, maişet, hayır ve menfaate işarettir.
Rüyada yatak odasında kaynak suyu görmek, kadınlar tarafından ortaya çıkacak bir üzüntü anlamına gelir. Eğer suyu kendi duvarında kaynadığını görse, o kimseye erkek kardeşi veya damadı ya da dostu gibi o ev içinde bulunan bir kimse tarafından isabet edecek üzüntü ve kedere işaret eder.
Eğer kaynayan su, evden dışarıya çıksa ve hepsi akacak olsa ev halkının hepsi üzüntü ve kederden kısa bir zamanda kurtulurlar. Eğer kaynayan su dışarı çıkmazsa üzüntü ve keder devam eder.
Eğer gördüğü kaynağın suyu berrak ise, sıhhatli olmakla beraber üzüntüdür. Rüyada kaynak suyu görmek, tabirce güzel olmayanı ancak onun suyunun bulanık olması ve akmamasıdır.

Eğer rüyada bir mahalle veya ev içinde su kaynağı meydana çıktığını görse, kaynaktaki su ister taşsın ister taşmasın, o yerde üzülecek, ağalanılacak bir şeyin meydana gelmesine işaret eder.
Kaynak suyundan içerse yine üzüntü ve kedere işaret eder. Kaynağın suyu bulanık olursa, ondan üzüntü ve keder daha fazla olur.
Bazı tabirciler, rüyada kendi evinde veya su bulunan bir yerde kaynak suyu görmek, bir hizmetçi almaya işaret eder, dediler. Kaynak ve derelerden akan sular berrak olduğu takdirde bütün halk özellikle hasta olur ve fakirler hakkında hayra delildir. Sudan daha leziz bir şey olmadığından bu rüya zenginliğe ve iyileşmeye işaret eder.
ğer derelerin sularını kurumuş görse, bütün halk hakkında yukarıda geçen tabirin aksine işaret eder. Rüyada bir kaynak suyundan abdest alan kimse, üzüntülü ve kederli ise üzüntüden kurtulur. Korku halinde ise, emin olur. Hasta ise iyileşir. Borçlu ise, borcunu öder. Günahkâr ise, Allah (C.C.) onun günahlarını affeder.

Rüyada berrak bir göze gören kimse, tahsildar olur. O gözenin evler arasında aktığını görse, rızka ve o kimseye gönderilecek hayırlı bir şeye işaret eder.
rüyada görülen su kaynagi, nimet, hayir, bereket arzu ve maksada kavusmaktir. durumu belli olan bir kimse rüyada evinin icerisinde bir takim gözelerin kaynadigini görse, o kimseye bir musibet isabet eder ve ev halki onun icin üzülüp aglarlar. bir kimse rüyada bir kaynaktan abdest aldigini görse, su ister berrak, ister bulanik ister sicak isterse soguk olsun, kendisiyle namaz kilmak abdest almak caiz olacak bir halde temiz oldugu takdirde o kimsenin rüyasi hayirdir. rüyada evinin icinde veya ona zarar vermiyecek bir yerde su kaynadigini ve evden disari ciktigini gören kimse, maiset, hayir ve menfaata isarettir. yatak odasinda kaynadigini görse, kadinlar tarafindan ortaya cikacak bir üzüntüye isaret eder. eger suyu kendi duvarinda kaynadigini görse, o kimseye erkek kardesi veya damadi ya da dostu gibi o ev icinde bulunan bir kimse tarafindan isabet edecek üzüntü ve kedere isaret eder. eger kaynayan su, evden disanya ciksa ve hepsi akacak olsa ev balkinin hepsi üzüntü ve kederden kisa bir zamanda kurtulurlar. eger kaynayan su disari cikmazsa üzüntü ve keder devam eder. eger gördügü kaynagin suyu berrak ise, sihhatli olmakla beraber üzüntüdür. rüyada görülen kaynaklardan tabirce güzel olmayani ancak onun suyunun bulanik olmasi ve akmamasidir. eger rüyada bir mahalle veya ev icinde su kaynagi meydana ciktigini görse, kaynaktaki su ister tassin ister tasmasin, o yerde üzülecek, aglanilacak bir seyin meydana gelmesine isaret eder. kaynak suyundan icerse yine üzüntü ve kedere isaret eder. kaynagin suyu bulanik otursa, ondan üzüntü ve keder daha fazla olur. bazi tabirciler, rüyada kendi evinde veya su bulunan bir yerde su kaynagini gören kimse, bir hizmetci alir, dediler. kaynak ve derelerden akan sular berrak oldugu takdirde bütün halk özellikle hasta olur ve fakirler hakkinda hayra delildir. sudan daha leziz bir sey olmadigindan bu rüya zenginlige ve iyilesmeye isaret eder. eger derelerin sularini kurumus görse, bütün halk hakkinda yukarida gecen tabirin aksine isaret eder. rüyada bir kaynak suyundan abdest alan kimse, üzüntülü ve kederli ise üzüntüden kurtulur. korku halinde ise, emin olur. hasta ise iyilesir. borclu ise, borcunu öder. günahkar ise, allah (c.c.) onun günahlarini affeder. rüyada berrak bir göze gören kimse, tahsildar olur. o gözenin evler arasinda aktigini görse, rizka ve o kimseye gönderilecek hayirli bir seye isaret eder.